Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
ej NEMOJ da go falis Adebayor mi gagjas u slaba tocka...:nerv:
:pos2::pos2::pos2::pos2:

bsplayer mislam deka da moze ke go transportira ade na druga planeta :DDDD.... inaku seedno mi e dali ke ostane ili ne.... bidejki zaradi nego pobeduvavme ama i poradi nekoi negovi greski i gubevme taka da mozeme bez nego
true , true :)

Poradi "nego" pobeduvavme....:nesvest: ke se otrujam

ne zaebavaj ima maliot leb ... ako bese igrac na l'pool , utd ... ? kolkava plata ke zemase ? ? ? toa bara maliot , zgolemuvanje na platata , sigurno go zasluzi vo izminative sezoni - negoviot progres e nesporen ! moeto mislenje ova prasanje :pos2::pos2:

pozZ
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
:pos2::pos2::pos2::pos2:



true , true :)




ne zaebavaj ima maliot leb ... ako bese igrac na l'pool , utd ... ? kolkava plata ke zemase ? ? ? toa bara maliot , zgolemuvanje na platata , sigurno go zasluzi vo izminative sezoni - negoviot progres e nesporen ! moeto mislenje ova prasanje :pos2::pos2:

pozZ
abe ne sporam deka e odlicen napagac ama deka zasluzuva plata kolku legendata(HENRY) e toa ne, a i mrazam igraci sto gi stavaat parite pred klubot sto gi stavaat parite pred klubot sto gi stavaat parite pred klubot sto gi stvoril pa zatoa neka si odi sreken mu pat i mirno more barem ke karime nekoja funta poveke od nego
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
abe ne sporam deka e odlicen napagac ama deka zasluzuva plata kolku legendata(HENRY) e toa ne, a i mrazam igraci sto gi stavaat parite pred klubot sto gi stavaat parite pred klubot sto gi stavaat parite pred klubot sto gi stvoril pa zatoa neka si odi sreken mu pat i mirno more barem ke karime nekoja funta poveke od nego
ne bre oli ako sakase pary ke "letnese" nasoka : mila ( N ) parca ... tie "pribiraat" i "nadplakaat" segasnata plata naade e 30 000 funti sto sporedeno so napagac od toj kalibar e apsurdno ... pa neka mu dadat pogolema plata - ne veruvam dekabara plata ko od thierry . videte po drugo dan klubovo ke videte i samite deka se bile napumpani "novosti" .


pozZ
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
ne bre oli ako sakase pary ke "letnese" nasoka : mila ( N ) parca ... tie "pribiraat" i "nadplakaat" segasnata plata naade e 30 000 funti sto sporedeno so napagac od toj kalibar e apsurdno ... pa neka mu dadat pogolema plata - ne veruvam dekabara plata ko od thierry . videte po drugo dan klubovo ke videte i samite deka se bile napumpani "novosti" .


pozZ
jas kolku sto znam arsenal mu dava nov dogovor spored koj bi zarabotuval 80000 nedelno a toj bara 120000 sto spored mene ne gi zasluzuva.Taa suma sto mu se nudi mu e i poveke od dovolna
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
:pos2::pos2::pos2::pos2:



true , true :)




ne zaebavaj ima maliot leb ... ako bese igrac na l'pool , utd ... ? kolkava plata ke zemase ? ? ? toa bara maliot , zgolemuvanje na platata , sigurno go zasluzi vo izminative sezoni - negoviot progres e nesporen ! moeto mislenje ova prasanje :pos2::pos2:

pozZ
Mi davas snimki od negovi golovi sonne??:pos2:
Aj da ne pocnem, znaes nema snimki od toa sprotivnoto...
Nemoze nikoj da mi dokaze deka ovoj e napagjac sto mu treba na Arsenal...
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
i prognozite poleka na Dein se ostvaruvaat .. sakale nejkele toa e! ke kolabrirame luge
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Mi davas snimki od negovi golovi sonne??:pos2:
Aj da ne pocnem, znaes nema snimki od toa sprotivnoto...
Nemoze nikoj da mi dokaze deka ovoj e napagjac sto mu treba na Arsenal...
koj spired tebe?? dobar e .... so dudu odlicen tandem so rvp isto taka ... a ti kazi koj se napagacote koi ni "trebaat" ?

i prognozite poleka na Dein se ostvaruvaat .. sakale nejkele toa e! ke kolabrirame luge
sto bre i ti ? sto tuku kukas ???? :smir: sto e rabotava ???

pozZ
 

Kiko-Kozle

GunneR 4 EveR
Член од
29 јуни 2008
Мислења
356
Поени од реакции
7
знае венгер кого купува
пс за ето,шева и адриано незнам ама балотели е сварно зверка
на дечкото за 2-3 год,ке му се клањаат на нозе
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
Neznam brat imas Villa,Eto,Benzema,ima mnogu podobri od Adebayor toa e pojke od sigurno..a ti go cuvas Ade i uste on sakal golema plata, dal 30 gola? KOJ CRNI GOLA BE?!
pola i pojke namesteni i so derby county.. a iznapromasi 214153623473 sansi tapata.
1 od mnogute na koja najveke se iznervirav bese so junajted na old traford ,2 pati sam so van der sar mu sutira topka ala babami po zemja od 10 metra rastojanie kao malo dete ,sramota... IMAM KUP PRIMERI :tapp:
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
ne e deka nema podobri od nego...ama na venger ne mu se dava pari za podobrite tuku toj saka tie sto gi ima da gi napravi najdobri... a za toa deka ade ima propusteno mnogu dobri sansi ima...tocno...ama pak ne e bez nisto...
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Абе Villa ни треба само за да изведуе слободни ако не Аде е најбољи,а за Ван Перси и Волкот Villa треба уште млеко да пие а кој ќе се врати Едуардо ќе немоза да му се фата ни Ето ни Бензема.АРСЕНАЛ НАЈАКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
[zEUs];1476008 напиша:
Абе Villa ни треба само за да изведуе слободни ако не Аде е најбољи,а за Ван Перси и Волкот Villa треба уште млеко да пие а кој ќе се врати Едуардо ќе немоза да му се фата ни Ето ни Бензема.АРСЕНАЛ НАЈАКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:raz: Villa za slobodni vikas specijalno inace Ade e najbolji?
epa najbolji e Van Persie za mene a i slobodni znae..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom