Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
Е ај да не е познат кој го има следено Лион ке го знае тоа!
Ама не!
Вие гледате само право!
Не се мисли на тоа ти што го мислиш,туку на светската јавност.И јас можам да знам фудбалер од трета лига,ама тоа нема да го направи познат.
 

fantom y

Fuck OFF!
Член од
27 јануари 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Не се мисли на тоа ти што го мислиш,туку на светската јавност.И јас можам да знам фудбалер од трета лига,ама тоа нема да го направи познат.
Ај да ти објаснам малце оти гледам дека не сфаќаш!!!
Лион и трета лига екипа! Споредбава :pos2:!
Бен Арфа играше против Манчестер, Барса, Ренџерс и Штутгарт! Сите скаути го следат од топ клубовите во Европа така? Јас мислам дека е доволно познат!!!
Непознат фудбалер е некој како Фабрегас, Пике и милион такви талентчиња што Арсен Венгер ги наоѓа! Ама гледаме дека ништо не бива со млади фудбалери, затоа мислам дека треба Арсен да не го стиска газот толку и да џитне некоја фунта повеќе и да земе светска класа играч!!! Ме разбираш сеа шо сакам да ти кажам???
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
fantom, staki mislese nekoj sto seuste nee zvezda i nee tolku skap razbiras? zatoa sto ti rece "nekoj kako Ronaldo" a ben afra nee takov poznat e na javnosta ama seuste nee zvezda i nee tolku dokazan i skap.
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
Ај да ти објаснам малце оти гледам дека не сфаќаш!!!
Лион и трета лига екипа! Споредбава :pos2:!
Бен Арфа играше против Манчестер, Барса, Ренџерс и Штутгарт! Сите скаути го следат од топ клубовите во Европа така? Јас мислам дека е доволно познат!!!
Непознат фудбалер е некој како Фабрегас, Пике и милион такви талентчиња што Арсен Венгер ги наоѓа! Ама гледаме дека ништо не бива со млади фудбалери, затоа мислам дека треба Арсен да не го стиска газот толку и да џитне некоја фунта повеќе и да земе светска класа играч!!! Ме разбираш сеа шо сакам да ти кажам???
а споредбава твоја пак
фабрегас го споредуваш со пике па ти немаш врска што зборуваш
а и пике е играч на манчестер и да никој не го знае а фабрегас е еден од најдобрите играчи во светот и е мета на сите големи светски клубови.
и ај оди дроби на друг фан клуб не ми се читаат твоите глупости те молам
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
abe nema vrska tolku mu e kapacitetot, negledas za junajted naviva :pos2:
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
а споредбава твоја пак
фабрегас го споредуваш со пике па ти немаш врска што зборуваш
а и пике е играч на манчестер и да никој не го знае а фабрегас е еден од најдобрите играчи во светот и е мета на сите големи светски клубови.
и ај оди дроби на друг фан клуб не ми се читаат твоите глупости те молам
абе читам ви ги постовите...olitea грешка си малку, фантом нешто друго сакаше да каже, не ги споредува он Фабрегас и Пике...точно е дека Фабрегас го барат сите и дека е еден меѓу најдобрите, ако не и најдобар, поенатата е друга... кој го знаеше Фабрегас кога дојде во Арсенал? од барселона го продале мислејки дека не го бива?! епа изглеа се заебале хаха, како и да е...ниту пак Пике не го знаеме, и ферги е добар тренер, у спротивно не гледам како ман утд би се бориле за титула цело време(од кога памтам има ривалство мегу Арсенал и ман утд). сега треба Професоро да донесе некое засилување како шо треба, веќе екипата не е толку млада и неискусна,така да мислам дека нема да има потреба да се трошат пари без врска,мислам дека ќе дојдат 1-2 ногу квалитетни играчи да ги ујачат послабите точки у екипата. е сега мислам дека од овоа појасно не може :) Stand up for the Arsenal!
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
абе читам ви ги постовите...olitea грешка си малку, фантом нешто друго сакаше да каже, не ги споредува он Фабрегас и Пике...точно е дека Фабрегас го барат сите и дека е еден меѓу најдобрите, ако не и најдобар, поенатата е друга... кој го знаеше Фабрегас кога дојде во Арсенал? од барселона го продале мислејки дека не го бива?! епа изглеа се заебале хаха, како и да е...ниту пак Пике не го знаеме, и ферги е добар тренер, у спротивно не гледам како ман утд би се бориле за титула цело време(од кога памтам има ривалство мегу Арсенал и ман утд). сега треба Професоро да донесе некое засилување како шо треба, веќе екипата не е толку млада и неискусна,така да мислам дека нема да има потреба да се трошат пари без врска,мислам дека ќе дојдат 1-2 ногу квалитетни играчи да ги ујачат послабите точки у екипата. е сега мислам дека од овоа појасно не може :) Stand up for the Arsenal!
:smir::helou:
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Ајде без карање, ќе ни требаат сили за да ги згазиме Манчестер
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
Мислењето одма да се префрли во "Вицеви без наслов" :pos2::pos2::pos2::pos2:
абе на тебе ќе ти дадеме награда некоа...само треба собранието на Фан Клуб Арсенал да го збереме и да изгласаме... сигурен сум дека ќе ја добиеш наградата за "Дворски шут на годината "

пс. ако мислеш дека е виц на годината тоа, оди кажи си го на вашио фан клуб.. а не тука, оти ние тука, како шо можеш да видеш, друго планираме :smir:
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
абе на тебе ќе ти дадеме награда некоа...само треба собранието на Фан Клуб Арсенал да го збереме и да изгласаме... сигурен сум дека ќе ја добиеш наградата за "Дворски шут на годината "

пс. ако мислеш дека е виц на годината тоа, оди кажи си го на вашио фан клуб.. а не тука, оти ние тука, како шо можеш да видеш, друго планираме :smir:
:pos2::pos2::pos2: "dvorski shut", chombe ti rece da ne pisuvas u arsenal fan klub. ne go slusas liderot svoj kakov si ti navivac?:drk:
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
a bre luge.. ostavete gi...neka si zboruvaat gluposti... ako trebase necii mislenja da odat vo vicevi togas imeto na fan klub manchester neka se smeni vo vicevi so 5 dzvezdicki... ama nema veza i taka vo nedela nie ke se smeeme... bidejki koj posleden se smee.. najslatko se smee... a do togas moze se kako vic da im izgleda :DD
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
a bre luge.. ostavete gi...neka si zboruvaat gluposti... ako trebase necii mislenja da odat vo vicevi togas imeto na fan klub manchester neka se smeni vo vicevi so 5 dzvezdicki... ama nema veza i taka vo nedela nie ke se smeeme... bidejki koj posleden se smee.. najslatko se smee... a do togas moze se kako vic da im izgleda :DD
da imas pravo cel fan klub im e vic.

a za nedela ne bidi tolku sigurna, znaes deka formata ne nie na zavidno nivo,ja sum zadovolen i nereseno ako izvadime.
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
awe jas i na nereseno ke se smeam.. zatoa taka kazav ;) iako se nadevam na toa sto site tuka se nadevate
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom