Фан Клуб: Англија

V

Viktoranius

Гостин
Јас ќе речам со Тоше напред,одкако ја пуштаат МАКЕДОНИЈА НАВИВА ЗА ВАС сите ги победуваме :wink:
Ова е земја на шампиони
во срце што ја носиме,
и во радост и во солзи
ние ќе те бодриме.

Нека грми на трибини
кога за тебе пееме,
ќе ни даде господ сила
заедно да славиме.

итн....Со душа чекам другиот квалификациски циклус.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Русија убава, силна земја, добра огнена моќ, јаки тенкови, ги тепаа американците во трката за вселената, спутник, мир... водка, волга, вол...вокс, дрога, нафта, мафија, милијардери. :pipi:
 
F

fantomX

Гостин
Плачам... Плачам... Плачам.... АМА ОД РАДОСТ!!!:vozbud:
Жал ми е само за Мекларен, или ќе го бесат или некаде на Гренланд ќе го пратат:pos::pos::pos:
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Плачам... Плачам... Плачам.... АМА ОД РАДОСТ!!!:vozbud:
Жал ми е само за Мекларен, или ќе го бесат или некаде на Гренланд ќе го пратат:pos::pos::pos:
Ова уште вечерва ќе му се случи :pos:
 
Член од
16 април 2007
Мислења
134
Поени од реакции
1
Леле како ќе го исшутират Мекларен,не можам да замислам после ова кое ќе му биди следно работно место
 

Никсън

бамбуча
Член од
12 октомври 2007
Мислења
283
Поени од реакции
0
Браво на х'рватите! А аз по жалки англијски фугболисти не с'м виждал. Х'рватите са много добри, това европејско ште стигнат много напред!
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Леле како ќе го исшутират Мекларен,не можам да замислам после ова кое ќе му биди следно работно место
Редар во вембли. ХАХАХА или во некој музеј во русија како артефакт
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
Zalni vesti na McLAren mu ja siluvale zenamu okolu 300 razbenati huligani.... A nego go zatvori u kafez so 4 crni mambi i eden aligator vo 2x2m soba.... hahah just jokes!! intereno ma zanimlivoo hahahah ke ima smeh u anglija :je: :je: :je: :kez: :kez:
 
F

fantomX

Гостин
Да, да, во Англија повеќе нема иднина ни како чистач на јавни вц-иња, а за работа во фудбал да не зборуваме:pos:
Затоа, најубо му е на Гренланд или Алјаска:)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Плачам... Плачам... Плачам.... АМА ОД РАДОСТ!!!:vozbud:
Жал ми е само за Мекларен, или ќе го бесат или некаде на Гренланд ќе го пратат:pos::pos::pos:
И ОФИЦИЈАЛНО ДА ВИ ГО ПРЕТСТАВАМ МЕКЛАРЕН

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom