Фан Клуб: АБА

  • Креатор на темата Viktoranius
  • Време на започнување
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Аман бе, за тоа ли се појачуваше МЗТ, да му ја земе титулата на Фени.
Инаку како играше Пупо, имаше ли народ (неможев да дојдам на натпреварот па затоа прашувам).
Позз, и нека се множат победите.
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
МЗТ се појачаа за да ви дадат воља за игра....следната кај нас ке видите зошто се појачавме
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Имаше баја народче у саалта едната трибина беше цела пна а и добра атмносфера има скопјане пејаа пејаа и на крајо плачејки си излезеа а можаа и ќотеко да изедат од полицијата :pos: Иначе има добро навиване немаше навивачка група ама имаше добро бодрене :)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Имаше баја народче у саалта едната трибина беше цела пна а и добра атмносфера има скопјане пејаа пејаа и на крајо плачејки си излезеа а можаа и ќотеко да изедат од полицијата :pos: Иначе има добро навиване немаше навивачка група ама имаше добро бодрене :)
А ти се радуваш ако цајканите ги тепат на навивачите од противничката група, а кога ќе ти дојдат тебе одма се жалиш џандари ова, џандари она... И во претходната утакмица имаше обид ФА да ја напуштат салата, па ништо.

btw Честито победа на АБА.
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
А ти се радуваш ако цајканите ги тепат на навивачите од противничката група, а кога ќе ти дојдат тебе одма се жалиш џандари ова, џандари она... И во претходната утакмица имаше обид ФА да ја напуштат салата, па ништо.

btw Честито победа на АБА.
Не се радувам ама едно беше удрило еден полицаец и за тва ќе ги исчукаа гледи малко не зеј само :tapp:
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
736
Поени од реакции
452
zasto amateri koa vcera go gledav natprevarot edno 5 dusi imate bas top za u mak liga osven onoa drvoto hadjivasilev koj ke ve sitnese na kraj
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39

Незнам дали го имате гледано клипов порано... Ова е Босвел шо игра у АБА... :)
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Има ли нешто ново бе земаа ли некој играч как ќе се таа сезона? повеќе инфо од некој...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom