Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
27 август 2016
Мислења
105
Поени од реакции
29
Ќе може ли некој да ми каже каква листа на предмети бараат на студентски за увид во досие? Од iknow screenshot да им однесам со оценки или што?
 
Член од
11 јуни 2012
Мислења
126
Поени од реакции
23
Ќе може ли некој да ми каже каква листа на предмети бараат на студентски за увид во досие? Од iknow screenshot да им однесам со оценки или што?
I mene ova me interesira , mail sto dobiv od studentski mi rekoa dojdi so predmetite koi si gi polagala na list ili isprintani od iknow i ke otvorime dosie da vidime dali ti falat prijavi
 
Член од
26 август 2018
Мислења
79
Поени од реакции
33
Здраво колеги, дали има некоја книга по предметот Компјутерски мрежи и дали е корисно да се учи од книгата или е доволно од презентации? (ако ја има некој во pdf, ако може да ми ја прати)
Преслушај ги предавањата по еднаш и доволно е.
Автоматски споено мислење:

Dali e potrebno za zapisuvanje da se odnese potvrda za polozeni predmeti ili moze i naknadno?
Ако мислиш за упис на семестар, не треба такво нешто.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: kid
Член од
30 август 2020
Мислења
5
Поени од реакции
1
Колеги дали оваа година по Структурно Програмирање ќе важи потписот од лани,знае некој?
 
Член од
6 февруари 2019
Мислења
57
Поени од реакции
25
Дали некој има информација кога ќе можеме да си ги подигнеме индексите и од каде? Во понеделник однесов документи, вчера ми го завериле и запишале семестарот
 
Член од
26 август 2018
Мислења
79
Поени од реакции
33
Дали некој има информација кога ќе можеме да си ги подигнеме индексите и од каде? Во понеделник однесов документи, вчера ми го завериле и запишале семестарот
Јас прашав денеска ми рекоа крајот на месецов.
 
Член од
27 август 2016
Мислења
105
Поени од реакции
29
I mene ova me interesira , mail sto dobiv od studentski mi rekoa dojdi so predmetite koi si gi polagala na list ili isprintani od iknow i ke otvorime dosie da vidime dali ti falat prijavi
Е фала ти многу, денес на студентски кога бев ми се испонаша исфрустрираната госпоѓица.
 
Член од
15 ноември 2013
Мислења
1.467
Поени од реакции
2.501
можеш подетално да објасниш што кажа, многу сме во ваква ситуација?
Им реков дека не е до мене , и дека на сите од факултет ни се земени индексите и дека можно е да ни ги вратат од кога ќе помине рокот за продолжување.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom