Факултет за Електротехника и информациски технологии

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912
Како да добиеме корисничко име за тоа е-курсевите?
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912
Уште не се креирани изгледа. Не ми дава со индекс и матичен број.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Обично покасно ги прават, стигаше порано мејл кога ги завршуваа. Ќе биде некаде пред колоквиуми xD
 
Член од
17 март 2014
Мислења
20
Поени од реакции
3
Дали некој знае професор што дава приватни часови по Електромагнетика?
 
Член од
12 јуни 2010
Мислења
200
Поени од реакции
61
Мислење за професориве
Марија Кацарска -Електротехника
Катерина Хаџи-Велкова Санева-Математика
Живко Коколански -Програмирање и алгоритми
Спасевска Христина- Физика
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.296
Поени од реакции
1.912
Вие што се втора година и нагоре, ви даваа тест за средношколска математика на почетокот на прва година? Ако да, каква тежина на задачи има на овој?
 
Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
Мислење за професориве
Марија Кацарска -Електротехника
Катерина Хаџи-Велкова Санева-Математика
Живко Коколански -Програмирање и алгоритми
Спасевска Христина- Физика
Бонбони се сите. Обавезно да им идеш на предавања макар не спиел.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Мислење за професориве
Марија Кацарска -Електротехника
Катерина Хаџи-Велкова Санева-Математика
Живко Коколански -Програмирање и алгоритми
Спасевска Христина- Физика
супер екипа ти се паднала, да ти дале да ја бираш ќе си промашел нешто. Оваа Санева до пред породилното слушав отров била ама од кога се врати, тие што им предавала викаат дека е комплетно сменета. Воглавно на факултетов се бега од Тунеска и од Верка физика. Првата е тупаџија невиден, втората е истото плус досадна со монотониот глас. И се заклучува во кабинет за да не и досаѓаш :tapp:[DOUBLEPOST=1443045318][/DOUBLEPOST]Види ги ти Сања и Живко, докторирале :D Нека им е честито, на нив е надежта дека ќе сменат нешто ново на факултетов.

А Благојче гледам си ја бутнал сестра му асистентка. Каква фамилија, мајко мила :D
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.767
Поени од реакции
17.482
Живко е меѓу најдобрите на цел факс,тие што се на енергетските насоки ќе имате уште предмети понатака.
Стварно најдобра комбинација ти се паднала,иако според мене не ти мења нешто многу. Заеднички колоквиуми праат,асистентите прегледуваат едино разликата е колку ќе те малтретираат на граница ако си.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Живко е меѓу најдобрите на цел факс,тие што се на енергетските насоки ќе имате уште предмети понатака.
Стварно најдобра комбинација ти се паднала,иако според мене не ти мења нешто многу. Заеднички колоквиуми праат,асистентите прегледуваат едино разликата е колку ќе те малтретираат на граница ако си.
Живко, Сања, Маленко, Лихнида, Горан Стојановски, Календар беше ок јас кога бев, тие се тие што вредат и тие треба да преземат чекор напред со квалитетот на материјата кога диносаурусиве ќе заминат во пензија или ќе скршат нога како бабата.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Бранко по електроника, Горан и Гоце се единствените асистенти на факултетот што вредат и што знаат што зборуваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom