Факултет за Електротехника и информациски технологии

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
G

GucciMane

Гостин
Знае ли некој кога може да се земе потпис од Емилија по структурирано?
И уште нешто...за систематскиот, може кај сакаш да го извршиш или таму кај што е пишано на соопштението? (не запамтив каде) :smir:
 
A

apidrone

Гостин
Да бе, имало доле на врата, женските од паралелка А од прва година утре од 10 саат пред салата на машински :/
Да не го стаил тоа некој колега - манијак :pos: Иначе не знам шо е фрката, електро немаат физичко... Да наминам (и така имам вежби)? :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Да не го стаил тоа некој колега - манијак :pos: Иначе не знам шо е фрката, електро немаат физичко... Да наминам (и така имам вежби)? :)
Слободно, од 10 сме женските :pos:
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Физичко, ден пред колоквиумска? А само за прва година или?
Ако не е некоја зафрканција, тогаш овие стварно одлепиле!
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Дали има услов за просек за пријавување на магистарски и колку е?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Физичко, ден пред колоквиумска? А само за прва година или?
Ако не е некоја зафрканција, тогаш овие стварно одлепиле!
Глупости било, 0 кредити и не бил битен потписот, прашав кај тетките од студентски :)
 
G

GucciMane

Гостин
Знае некој кај треба да се иде на систематски? ми кажаа ко демек у Кузман-студентскиот...али зарем у него внатре?:smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Знае некој кај треба да се иде на систематски? ми кажаа ко демек у Кузман-студентскиот...али зарем у него внатре?:smir:
Не, ќе отидеш од лево. Поточно, како што е влезот на Кузман, ќе продужиш лево по главната улица и кај Канон продавницата ќе свртиш десно по малата уличка па после пак десно ама од таму веќе е лесно :)
 
G

GucciMane

Гостин
Не, ќе отидеш од лево. Поточно, како што е влезот на Кузман, ќе продужиш лево по главната улица и кај Канон продавницата ќе свртиш десно по малата уличка па после пак десно ама од таму веќе е лесно :)
Не контам, треба да ми нацрташ :pos2:
Отвори и најди ја баш локацијата и иди десен клик-->What's here? и пиши ми го тоа тука или у пп :)
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.251
Поени од реакции
1.756
Не контам, треба да ми нацрташ :pos2:
Отвори и најди ја баш локацијата и иди десен клик-->What's here? и пиши ми го тоа тука или у пп :)
ако знаиш кај е кузман тогаш е OK, убоо (и културно) ке прашаш некој таму сигурно ке ти каже кај треба да одиш, а ако пак не можеш да се ориентираш лаптопот со себе и гоогле мапс :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom