ФМ14 - Повторување на историјата (Бари 1991)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Wow сезонава перфектна ! Успеав да го направам невозможното да освојам ЛШ и да им се реванширам на Челзи за ланскиот пораз во 1/4 финалето , секако имав многу среќа Инуи постигна среќен гол со лоб од 30м , потоа следеше чување на резултатот до 60 минута кога Стротман доби втор жолт картон и судијата не досуди пенал за Челзи а имаше , и на крај имав уште 2 шанси за поголемо водство ама не беа искористени . Red Star v Chelsea_ Overview Overview.png

Еве сс од формацијата и од тимот што го имам . FC Red Star Belgrade_ Tactics Overview-2.png
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Новата сезона одлично започната ... Вакви штопери сум немал досега во некој просечен клуб ... :D Само Хесе ме кочи по малку дур се привикне на формацијава не можам да му најдам позиција за него. Red Star v Man City_ Overview Overview.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom