Ултрас движењето во Македонија

Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
инаку приказната не е вистина :pos:

и неможеш да (повервам) пошто е измислена

It's all in "Furgazy".
You know what Furgazy is?
Yeah, "Furgazy"..
It's a fake..
Yeah, Furgazy, it's
fegazy, it's a wuzzy, it's..
Fairy dust, it doesn't exist.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom