Убави реклами

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.685
Поени од реакции
4.811
brat stvarno dobra reklama e i ovaa

 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Ma najbolje se dvete novi na pepsi
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
awe ovaa za nesquik ili kako i da se vika so toa devojceto i tigarot e zakon reklama :)
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Mene mi se svigaat reklamite na 7up,razmisluvaj bistro! (ili za sprite bea:lud: )
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.353
Поени од реакции
7.489
7up е размислувај бистро. Sprite на времето имаше редовно реклами со спортисти. Grant Hill пие спрајт. Пеѓа Стојаковиќ... али најзакон беше со типот на маалски кош кога се залетува и не стига да ја забие, удира у обрач и паѓа на земја доле :)
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Se sekavate li na starite nasi reklami,za Skopsko,Dafinka,Partner....odamna ne sum videla nesto taka intresno od nasite reklami.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.353
Поени од реакции
7.489
Календарите на СКОПСКО секоја година се се подобри и подобри.
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Најмногу ме одушеви една единствена реклама на Кока Кола. Онаа со дечкото со акустична гитара,на сред плоштад,кога им влегува во ритам на сите звуци проследени со движења од секојдневието. Извонредно направена,впечатлива,полна со звук,а всусност само една гитара.

И деновиве се врти реклама за автомобил (не сум сигурна која марка),чии што звуци ги изведува уствари хор под диригентство на еден страшно самобендисан тип.Многу добра ствар!
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Levis - Should I stay or shold I go , koga igraja biljard.....
I Rama rama margarin!
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
bibika напиша:
И деновиве се врти реклама за автомобил (не сум сигурна која марка),чии што звуци ги изведува уствари хор под диригентство на еден страшно самобендисан тип.Многу добра ствар!
Хонда цивик.

IsidoraD напиша:
Ставрно е закон.

Има многу добри реклами, ама јас лично би ја издвоил на Coca Cola таа што беше новогодишната, а најмногу ми се свига пошто е многу оптимистичка (со црнецот кога му дава да гледа низ неговиот везник и со собракајката и ред други работи) и плус е нај природна , нема некој измишљотини.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom