Трите слики од Анчо

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од Anco, 2 декември 2013.

 1. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.241
  Допаѓања:
  12.404
  Picture 071.jpg . Picture 067.jpg , Picture 068.jpg BRUS LI vo Skopje
   
  На Zoran MKD и Del Boy им се допаѓа ова.
 2. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.241
  Допаѓања:
  12.404
  Picture 061.jpg . Picture 062.jpg . Picture 065.jpg
  која цена е една плочка,едно име и презиме,поточно 1кгр.месинг.
   
  На Zoran MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.241
  Допаѓања:
  12.404
  Picture 067.jpg Picture 066.jpg Picture 068.jpg
  ск. легенда...на ова место е над 10 год.
   
  На Zoran MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.241
  Допаѓања:
  12.404
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] e ne e TETOVO, ne e. skopje E na padinite na Vodno (denes)
   
  На Zoran MKD му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: