Траги по телото

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Имам ама не се љубовни, ратнички се :pos::pos:.
Не сериозно имун сум на шливки.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Мене кожата ми е многу осетлива,така да човек без осет би ме помодрил:)
Не сакам гребење,шљивкосување,штипење и слично.Но имам една другарка од десет километри ќе ја сетиш дека имала секс,како од бојно поле да се враќа.
Чудно но они и рани си оставаат по телото,фетиш и е да гребе со ноктите до крварење,се чудам како е уште жива,како не ја препукале од ќотек:)
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
Мене шлифките ми се интересни :pos:ама само јас да правам , а не да ми прават:kesa:
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Сакам да правам , сакам да ми прават :kesa: НО на интимни места , не сакам девојката што и имам направено да ги носи на врат како реклама или обратно.
 
Член од
11 ноември 2008
Мислења
47
Поени од реакции
2
Interesno mi e da pram,sakam i da mi praet-posebno na vrat ..:kesa:
 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
Неќам шлифки да ми праат некако ... шоознам уше додека ја прае не ме вобудува како шо би ме возбудило нежно грицкање, грепкање, ама по одредени делови од телото... а да правам? пааа ногу замарање бе :) од цело тело да се задржам баш на едно место за шо? за да оставам траг. ... лол не не не ... некои машки сакаат нокти по грбот... тоа е далеку по секси отколку шлифка на врат стомак и било где.... то је то . хвала пуно
 

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
275
Поени од реакции
196
А како правите шљивки?:pos:
Јас не знам.. колку и да се трудам да направам не можам. Како се правеа.. касаш одреден дел па го шмукаш?:pos::coffee:
е дури тогаш ке те учука некој бокс.:tapp:

не бе ја како што знам Ке вшмукнеш и ке бакнеш шо знам =Д
 
I

InF3cTeD

Гостин
еве ја најпресно од вчера си носам белези на грбот....поточно гребаници низ цел грб.....бегајте од женска агресија..
 
А

Александра Д.

Гостин
Не правам, не ми правеле, а само нека проба некој да ми направи! :nerv:
Едноставно не ми се свиѓаа тоа...било каде да е .. не сакам...крај!
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..Ах боже обожавам тоа.Мислим јас обожавам кога касам,ама секако пазам.Сакам нежност ама истовреме и агресивно.Ма нема везе...

Имав другарка која секој понеделник доаѓаше со нова модринка на раката или со нова шливка на вратот и кога ќе ја рпашавме за тоа,просто едноставно со насмевка ќе ни раскажеше.Беше воодушевена.Мразам тоа,оставање на траги.Касај но не мора бре модрици и ред други работи.

По долго време на...станува досадно и за да се расположим малце ,мора ама мора малце кас,кас ама пазим.Тоа се цени:pipi:
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
111
Поени од реакции
5
Многу сакам да правам шливки, а и кога ми прават многу не се бунам.Особено сакам да им правам шливки на вратот ама не некоја претеризам што ке се гледа од километар.
 
Член од
2 мај 2006
Мислења
132
Поени од реакции
83
Kakvi Slivki be.Imam maana sto ne ostavam slivki na teloto,nego zabi.Ne mozam da se vozdrzam,i moram da kasam.heheh
Covece ko Cannibal sum:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom