Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

Статус
Затворена за нови мислења.

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
1.Aко соберам 50 лајкови ќе ставам слика од таа што ја сакам.
2.Дознајте од кое дрво сте паднале! Интересно и прилично точно.
3.Примам си дневната доза ~ ♥ ~ BON JOVI ~ ♥ ~
4.Малее ного мее страх од громовите на AC/DC вонка, нека доо да ме гушне некој
:tapp::toe::kesa:
 
T

Torchyrus

Гостин
http://www.lajkujme.rs/likes.php?id=3106
„Авионот од Њујорк до Англија падна..1000 мртви.. “:pos2:
аххх од кога почнаа да прават авиони со по 1000 седишта ?? и до кога ќе ги труат децата со вакви куртонски работи бе :tapp:
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
^
Аууууу колку ми се антипатични вакви приказни. Би ги ставал у затвор тие што ги пишуваат. Ретардирана раја...
 
M

Mario Gómez

Гостин
http://www.lajkujme.rs/likes.php?id=3106
„Авионот од Њујорк до Англија падна..1000 мртви.. “:pos2:
аххх од кога почнаа да прават авиони со по 1000 седишта ?? и до кога ќе ги труат децата со вакви куртонски работи бе :tapp:
Аирбус А380 може да носи 850 патници, замисли паднал во населено место ете уште 150 мртви. Не пиши дека сите 1000 биле на авионот. :)
 
T

Torchyrus

Гостин
Боби[Мкд];4171887 напиша:
Аирбус А380 може да носи 850 патници, замисли паднал во населено место ете уште 150 мртви. Не пиши дека сите 1000 биле на авионот. :)
ехх не сум знаел дека има и такви чуда со носат по 850 патиници али ок сеа знам .., а мозда ова авионов паднал врз некое село па и некое домашно животно си го има окркано :zlo:

--- надополнето ---



Uploaded with ImageShack.us
Еве уше неш од моите драги патриотски настроени пријателчиња на фејсбук :pos2::pos2:
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
ехх не сум знаел дека има и такви чуда со носат по 850 патиници али ок сеа знам .., а мозда ова авионов паднал врз некое село па и некое домашно животно си го има окркано :zlo:

--- надополнето ---



Uploaded with ImageShack.us
Еве уше неш од моите драги патриотски настроени пријателчиња на фејсбук :pos2::pos2:
Ако не си знаел,за да пишеш нешто во групата/страната мора да се приклучиш во нејзе !
 
T

Torchyrus

Гостин
Ако не си знаел,за да пишеш нешто во групата/страната мора да се приклучиш во нејзе !
хехе пријателе не ме прави глупав .. штета шо немозеш да видиш дата кога е направена таа слика ... ако сакаш сеа ке сликам нова и ке објавам и ќе ги видеш истите фаци дека имаат ставено лајк ...
не е тоа шо го мислеш ко божем ставиле лајк за да пишуваат во групата пфф и да го правам тоа после ќе стиснам анлајк за секој случај:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom