Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

Статус
Затворена за нови мислења.

Mali )

Колку е саат?
Член од
26 ноември 2009
Мислења
75
Поени од реакции
3
Мислам стварно се претера со глупостиве на FB...

Еве една група за сите на кои им е смачено од ретардираните квизови и апликации што го нагрдуваат fb!

Преку глава ми е од глупави фејсбук апликации и квизови!!!

Ехх сеа ли најдоа да прават,кога го избришав фејсбукот?Идиотска работа е ова фејсбуков жими мајка.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Ехх сеа ли најдоа да прават,кога го избришав фејсбукот?Идиотска работа е ова фејсбуков жими мајка.
да ти кажам многу убаво си направил што си го избришал фејсбукот и јас сум во план да го избришам. па искрено веќе не се трпат овие ретарди :toe:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
кад смо пиле,рекли сте ПИЈАНИЦЕ,кад смо лутале,рекли сте ЛУТАЛИЦЕ,кад смо љубиле рекли сте КУРВЕ кад умреме речичете они су знале живети !!!

овакви изреки од Ш категорија ме иритираат...друга работа шо секој втор ги има пишано под некоја слика..
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Aleksandra Dimovska became a fan of Фејсбук грип - F1B1.
4 minutes ago · Comment · Like · Become a Fan
Hide
Margarita Tumbova and Emilija Andovska joined the group ме фаќа криза за МУВАЊЕ!!!!!!
5 minutes ago · Join this Group
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Ne mi e Bitno sto mi zborat zad grb, Bitno koga ke se svrtam site molcat o_Oo_Oo_Oo_O

Нешто се повеќе и повеќе почнаа групи да излеват. Како на времето сите што
решаваа тестови, па од тва се премина на Френд оф Д Деј и Енеми оф Д деј, па Дневни фрази, сега тоа е ин :tapp:
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68

Бомбаш

Бомбаш Самоубиец
Член од
21 ноември 2009
Мислења
305
Поени од реакции
11
I just took the "Кој лик си од 1001 ноќ" quiz and the result is Ти си Онур.
Вљубен си во Шехерзад и нејзините приказни ; ) На почетокот си сторг потоа се опушташ и правиш се за да ја освоиш личноста што ја сакаш...типично за тебе :D
Ај што е тапа серијата во очекување беше и ова:tapp::tapp:
:tapp::tapp: :toe: проста раја
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
More ШеЌерПРЕД shit !

I just took the "Кој лик си од 1001 ноќ" quiz and the result is Ти си Надидан.
Опасна бабичка си ти! Таа е главата во фамилијата, знаеш слободно, опуштено и разумно да ги решиш сите проблеми..само продолжи!!!
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
да ти кажам многу убаво си направил што си го избришал фејсбукот и јас сум во план да го избришам. па искрено веќе не се трпат овие ретарди :toe:
ја веќе 2 недели сум без фејсбук... би ја забранил таа страна стрикно со закон!!! или ако воопшто мора да постои луѓе со понизок IQ од 120 нема да им дадам да отворат профил.. пред регистрација еден IQ тест би опнал...

Aleksandra Dimovska became a fan of Фејсбук грип - F1B1.
4 minutes ago · Comment · Like · Become a Fan
Hide
Margarita Tumbova and Emilija Andovska joined the group ме фаќа криза за МУВАЊЕ!!!!!!
5 minutes ago · Join this Group

О мај факинг гад.... ајде ајде дајте уште.. ја предлагам да напраиме една анкета која глупост ке го достигне врвот на фејсбук... шо мислите вие за идеава ?
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
ја веќе 2 недели сум без фејсбук... би ја забранил таа страна стрикно со закон!!! или ако воопшто мора да постои луѓе со понизок IQ од 120 нема да им дадам да отворат профил.. пред регистрација еден IQ тест би опнал...




О мај факинг гад.... ајде ајде дајте уште.. ја предлагам да напраиме една анкета која глупост ке го достигне врвот на фејсбук... шо мислите вие за идеава ?
ќе биде жестока борба која да го постигне првото место оти многу ги има...:vozbud:

Мор од шехерезедната

I just took the "Кој лик си од 1001 ноќ" quiz and the result is Ти си Онур.
Вљубен си во Шехерзад и нејзините приказни ; ) На почетокот си сторг потоа се опушташ и правиш се за да ја освоиш личноста што ја сакаш...типично за тебе :D
и јас го видов ова...кај и да е и за Ѓумуш ќе излезат некои квизови и изреки :uvo:

те убив...го прочитав овоа у моментот кога повлекував дим од цигарата...ќе се удавев од смеа... :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom