Тенис на ОИ Рио 2016

Кој ќе го освои златниот медал?

  • Енди Мареј

    Гласови: 22 53,7%
  • Новак Ѓоковиќ

    Гласови: 19 46,3%

  • Вкупно гласачи
    41

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
29.754
Поени од реакции
73.039
Пак плачел овој.
 
На врв Bottom