Тело или фаца?

Што повеќе ве пали?


  • Вкупно гласачи
    598

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ако треба да бирам помеѓу овие две дефинитвно фаца - особено изразот и формата на очите.
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
мешано, очи, коса, па тело
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Прво ја забележувам фацата...значи иако има неверојатно тело, ако во фацата е ко пеликан(без навреда до пеликаните), тогаш инстантно отпаѓа.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
тело!!!но и фацата мора да ми се допадне!
 
Член од
11 септември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
10
Нема да ставам цензура,па помали лица од 18години нека не го читаат ова:pipi:

За мене е најбитно телото. Да,од прва фацата ти остава впечаток,ама ако е у тело ко рибизла,џабе е фаца,а ако е у фаца грда,секое машко би ја легнало ако има добро телце. Еве да зборам конкретно,сакам добро телце,сакам половинче,ОВОЖАВАМ мрсно газе да плеснеш и да се ниша уше 15секунди после тоа. Сеа,не да има триста кила целулит,ама да биде мрсно газе. Тоа ми е најбитно...
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
53
Поени од реакции
1
Faca 50% Telo 50%, bidete realni sto ako e ubav/a vo lice a debela ili super telo lice debelo :)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Прво ја забележувам фацата...значи иако има неверојатно тело, ако во фацата е ко пеликан(без навреда до пеликаните), тогаш инстантно отпаѓа.
a ako ima odlicna faca a telo ko na konj>>>>>>>so praime togas

Faca 50% Telo 50%, bidete realni sto ako e ubav/a vo lice a debela ili super telo lice debelo :)
super mislam deka i jas taka bi gleal nikogas ne mozam da se odlucam FACA ILI TELO a so e najbitno dvete trebaat :toe:
 

mirkec

Неостварена желба
Член од
26 јуни 2007
Мислења
502
Поени од реакции
3
Definitivno, TELO. Facata moze da se izmeni (vo pozitivna smisla) so pravilen izbor na sminka i drugi raboti, no bogami za teloto tesko moze da se napravi nabrzina nekoja korekcija. Zatoa glasav za teloto. Za da imas ubavo telo treba da se potrudis.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
тело дефинитивно , се сложувам со колегата над мене ...
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
35
Поени од реакции
4
faca definitivo...so ako ima telo grom ako u faca e "gnasa" :)telo se popravaaaaaaaaa,faca neeee!!!
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
22
Поени од реакции
0
neznam zasto ama najcesto ona sto e ubavo e ubavo vo celos!iako za zenskite najcesto e bitna facata, a za maskite gradite...mislam teloto :))sepak sekoj se nadeva na na paketot!
 
Член од
20 септември 2007
Мислења
50
Поени од реакции
0
Нема да ставам цензура,па помали лица од 18години нека не го читаат ова:pipi:

За мене е најбитно телото. Да,од прва фацата ти остава впечаток,ама ако е у тело ко рибизла,џабе е фаца,а ако е у фаца грда,секое машко би ја легнало ако има добро телце. Еве да зборам конкретно,сакам добро телце,сакам половинче,ОВОЖАВАМ мрсно газе да плеснеш и да се ниша уше 15секунди после тоа. Сеа,не да има триста кила целулит,ама да биде мрсно газе. Тоа ми е најбитно...
Grozno ,covece ...:pov:
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
118
Поени од реакции
5
Abe jas mislam deka telo bez faca ne ide i obratno.Ama glasav za faca zaso ne znam poise mi ostavaat vpecatok slatki devojcinja
 
Член од
6 октомври 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
a be nema veze ni facata ni teloto. ako ne te bendisa po muabetot i manaken da e za dzabeeeeeeeeeeeeeeee :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom