ТИФОМАНИЈА!

Член од
14 декември 2021
Мислења
766
Поени од реакции
2.981
Дибек, сликата е од истата утакмица. Каде е монтажната трибина?
А бе турете му курот со ретардирано говедо дебатирате, гледаш на крај испадна Лозари имале повеќе гостувања од нас. Игнорирај ваков џган.
 
Член од
28 април 2023
Мислења
8
Поени од реакции
47
Член од
6 февруари 2011
Мислења
767
Поени од реакции
3.190
Нека одекнува македонското низ светот, колку е слатко да ги гледаш ѓупците и татарите во коментари и нормално по некој аУхтонтон. :icon_mrgr:
 
Член од
3 мај 2022
Мислења
133
Поени од реакции
1.256
Мило ми е што се враќаф Кумани!

У нашу салу сам ги гледаја од времето на Шевро и рукомет.У фудбал мал период не имаше, Кокан беше главан на стадион,тк бесмо црвено бели.
Башкими ни беше најомрзен противник.
За кошарку да не зборимо,најнеприкосновани бесмо на времето,цела сала,заедно сс Кумани,тресеше се тај челична конструкција од ФЗЦ.Лудило,времиња.
7000 публика,деко,сфеќе протиф Орку.
Штета не осфоисмо никад титулу.
Сфе заради Вмро или Сдсм упс,емзете или работнички.

Ps. @toni.kzku
Карпош у фацу малце ви личи на Месита хаха.
На сите ни е мило шо се вратија кумани на сцената, зато и прекинав да ти враќам на глупостите назад, на група во зачеток најлошо шо можи да му се случи е да се зафаќа со поголеми групи и после то да биди понижена, поразена итн...
Зато памет во глата, имате поддршка
 
Член од
11 октомври 2022
Мислења
179
Поени од реакции
499
На сите ни е мило шо се вратија кумани на сцената, зато и прекинав да ти враќам на глупостите назад, на група во зачеток најлошо шо можи да му се случи е да се зафаќа со поголеми групи и после то да биди понижена, поразена итн...
Зато памет во глата, имате поддршка
Не га зимајте здраво за готово Парва, не е он колективан став на групу. Не знам какви су му амбицие и дали е уопште ултрас навивач и дали сака да биде. Кумани за сг можу да кажу одма дека у старт су бољи од 80% сцену у Мкд.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.813
Поени од реакции
72.142
Нека одекнува македонското низ светот, колку е слатко да ги гледаш ѓупците и татарите во коментари и нормално по некој аУхтонтон. :icon_mrgr:
Screenshot_20240820_160316_Facebook.jpg
Просто не можеш, а да не ги исмеваш :D
 
Член од
6 февруари 2011
Мислења
767
Поени од реакции
3.190
Прегледај го приврзокот 426933
Просто не можеш, а да не ги исмеваш :D
Имат нов наратив во последно ги читам дека Александар Македонски е уствари дарданец и некој слични мозочни фискултури. Моментално кај нив национализмот е на највисоко ниво нешти налик на србите од крајот на 80те.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.724
Поени од реакции
21.051
На сите ни е мило шо се вратија кумани на сцената, зато и прекинав да ти враќам на глупостите назад, на група во зачеток најлошо шо можи да му се случи е да се зафаќа со поголеми групи и после то да биди понижена, поразена итн...
Зато памет во глата, имате поддршка
Не сам ултрас навивач.
Али кажи ми што е глупо што сакаше да знам зшто се викате Чкембари.
Еве ти нели сакаш да знаеш зшто,кој ви е кум,идеја,мотиф,приказна?
Ако нејкеш,ондак тфоето е глупо,а не мое прашање.

Еве некој поназад ми одговори,фала му.

Терајте си ск.
Поздраф.
 
Член од
20 мај 2024
Мислења
15
Поени од реакции
33
se gleda deka si nekakov cigan od bairo sto ne znae ni sto saka ni sto misli... :toe:

do duse vie ste site ozraceni. zamisli zivees do rek so generacii. tatko ti ke zivee 10 god pomalku od random makedonec, ti isto, decata tvoj isto... glup si be ko tatko ti, vie ste generaciski glupaci, ali bitno ti ne okara samo kaza fuck off... :pos:

aj sega disi dlaboko i polni ja plukata so kancerogen vozduh ebate supakot glup...
Poleka malce so pisenjeto, tatkovci famili ne treba mesanje, IQ nula, kontroliraj se malce i razmisluvaj so pisis
 

Kajgana Shop

На врв Bottom