ТИФОМАНИЈА!

Член од
11 април 2023
Мислења
1.787
Поени од реакции
5.219
На крај ќе се јават $ ќе испадне дека они ги нападнале,вака сите навивачки групи ги прозваа од Скопје,фалат уште пирати :kafence:
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.509
Поени од реакции
7.181
На крај ќе се јават $ ќе испадне дека они ги нападнале,вака сите навивачки групи ги прозваа од Скопје,фалат уште пирати :kafence:
Лечи се.
Ако не си дел од твојата група и немаш инфо твој проблем.
Јави се и прашај.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.549
Поени од реакции
5.570
Што се десило бе ? Ако е точно дека Чкембари се каменувани по автобуси тоа е срамота за било која скопска група ако учествувала ...
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.033
Поени од реакции
7.626
Може други ве нападнале зашто одма Комити.
Не е проблемот кој сака и кога сака нека нападни но се знај како е редот со раце плус ако си поголема бројка го застануваш автобусот и се тепаш а не да фрлаш камења и застанва автобусот и ти да бегаш, а Чкембари слегуваат да ги бркаат па после се тепаат со ПЕП во која камено доба сте засотанати ало бе треба мадиња и срце а не камења мускули,тетоважи,полиција, партија и брендирана облека работата е или си маж или си пичка а маж не се станува после една црта бело тоа или го имаш или го немаш и шо рекоја толку од кодексот шо го зборам две години тука на форумот со вас ниту на погреб ниту на свадба ало бе имате ум дека некој ќе оди инвалид око ќе му извадиш за ебана утакмица јас разбирам да се тепаме со раце шо ти знам ремен ,столче се шо е навивачки ама камења бе во кој век сме и после ќе ве бранат како бели мечки во Битола ова е испод дно иако е и од вас бетер од шип*арите се имате напрено колку имате поприпманато не сте свесни уште лани ко дојдовте на ракомет со ножој и палки реков дека забегавте ама ај демек ќе се поправат но нема разбирачка со вас само по пичка треба кај да ве најдиме и за крај Чкембари Закон и број 1 ако има некој по јак слободно нека се јави !

P.S.Очекувам да извадите видео од "херојскиот" напад и бегање па да видат сите колку сте јаки или ќе ве јади страм па утре на поправен со поголеми камења крв да ви е*ам !
P.P.S толку села" сам" прошетав никаде не дојдовте ебаве партали сега најдовте ко заминав вкрај сте педери жими се ова нема смисла !!!
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
Член од
13 февруари 2024
Мислења
9
Поени од реакции
85
Што се десило бе ? Ако е точно дека Чкембари се каменувани по автобуси тоа е срамота за било која скопска група да била ...
Прашај си ги другарите,посебно тој со црвената тренерка шо се чешла.
 
Член од
1 февруари 2023
Мислења
73
Поени од реакции
143
Ruka na srce, napad na bus so kamenja e dno dna po koe paga u voda se dobro sto si napravil i iskreno se nadevam i veruvam deka u nego ne ucestvuvale organizirano ni FA (pogotovo po vecerasnoto perfektno izdanie) nitu Komiti (po celata perfektna sezona ili dve unazad)
 
Член од
25 мај 2023
Мислења
40
Поени од реакции
81
Не е проблемот кој сака и кога сака нека нападни но се знај како е редот со раце плус ако си поголема бројка го застануваш автобусот и се тепаш а не да фрлаш камења и застанва автобусот и ти да бегаш, а Чкембари слегуваат да ги бркаат па после се тепаат со ПЕП во која камено доба сте засотанати ало бе треба мадиња и срце а не камења мускули,тетоважи,полиција, партија и брендирана облека работата е или си маж или си пичка а маж не се станува после една црта бело тоа или го имаш или го немаш и шо рекоја толку од кодексот шо го зборам две години тука на форумот со вас ниту на погреб ниту на свадба ало бе имате ум дека некој ќе оди инвалид око ќе му извадиш за ебана утакмица јас разбирам да се тепаме со раце шо ти знам ремен ,столче се шо е навивачки ама камења бе во кој век сме и после ќе ве бранат како бели мечки во Битола ова е испод дно иако е и од вас бетер од шип*арите се имате напрено колку имате поприпманато не сте свесни уште лани ко дојдовте на ракомет со ножој и палки реков дека забегавте ама ај демек ќе се поправат но нема разбирачка со вас само по пичка треба кај да ве најдиме и за крај Чкембари Закон и број 1 ако има некој по јак слободно нека се јави !

P.S.Очекувам да извадите видео од "херојскиот" напад и бегање па да видат сите колку сте јаки или ќе ве јади страм па утре на поправен со поголеми камења крв да ви е*ам !
P.P.S толку села" сам" прошетав никаде не дојдовте ебаве партали сега најдовте ко заминав вкрај сте педери жими се ова нема смисла !!!
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Od sekogas bile picki,spiuni i partiski kuropusaci imaat dosta primeno od nivnite zetovi od cair
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.787
Поени од реакции
5.219
Сите скопски групи ги прозвавте,сега од кој е нападот и кај се случил нападот?
@Goran Bt многу рипаш ,ептен пишуваш и што треба и што не треба.Терај си живеачка горе во Германија има тука кој да му ја мисли.
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
33
Поени од реакции
69
Epa posto se cudite koja od skopskite grupi go napadna avtobusot NE Ckembari za da bidime sigurno koja grupa da dojdi bt ke bidi ebana pa belkim ke ja pogodime i taja so se tepa so avtobusite
 
Член од
12 март 2022
Мислења
124
Поени од реакции
921
Epa posto se cudite koja od skopskite grupi go napadna avtobusot NE Ckembari za da bidime sigurno koja grupa da dojdi bt ke bidi ebana pa belkim ke ja pogodime i taja so se tepa so avtobusite
Ne zaboravajte deka i utre gostuvate, da ne bide so svoj kamen po glava…
Komiti nemaat napadnato i ne prajte tenzii bespotrebno da se zagree uste nekoe dete utre.
Ako imate tocno info koj sto kako kazete a ne da pretpostavuvate i krevate tenzii.
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.033
Поени од реакции
7.626
Сите скопски групи ги прозвавте,сега од кој е нападот и кај се случил нападот?
@Goran Bt многу рипаш ,ептен пишуваш и што треба и што не треба.Терај си живеачка горе во Германија има тука кој да му ја мисли.
Ти да си гледаш кошарка НБА и кладилници остај ме мене ,голем сум знам шо зборам и со кој зборам ти ич да не се секираш !

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
Член од
2 септември 2016
Мислења
678
Поени од реакции
1.288
Што се десило бе ? Ако е точно дека Чкембари се каменувани по автобуси тоа е срамота за било која скопска група ако учествувала ...
IMG_0090.jpeg
ednio ironicen izigrava drugio sme izmisluvale… eve povelete samo za info neka stoj 2024 godina se desi ova 2024 ne vo 2004
 

Kajgana Shop

На врв Bottom