ТИФОМАНИЈА!

Член од
25 мај 2023
Мислења
40
Поени од реакции
81
Да не ме разбереш погрешно ама...
Абе сестрите од чаир неможите да ги соберете ви ги скинаа од ебење сечените а женските и жените се изгорени провинцијалски кур да примат ебење сакаат не цуци муци така да не си прајте филмој слуги партиски од сите страни сте ебени.
 
Член од
12 март 2022
Мислења
124
Поени од реакции
920
Абе сестрите од чаир неможите да ги соберете ви ги скинаа од ебење сечените а женските и жените се изгорени провинцијалски кур да примат ебење сакаат не цуци муци така да не си прајте филмој слуги партиски од сите страни сте ебени.
Да не те ебеа и тебе у Чаир па знаеш? зашто ние за сестрите ваши од искуство збориме..
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.484
Поени од реакции
8.739
Чкембари дали на полувреме ќе стасаат во Јане, штом полиција уште стои на мовчето во Хиподром.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.480
Поени од реакции
5.399
Чкембари дали на полувреме ќе стасаат во Јане, штом полиција уште стои на мовчето во Хиподром.
Стигнаа на крај на 2/4 и одма извадија парола за починатиот член од ФА , како што видов на тв мала бројка се ..
 
Член од
14 февруари 2022
Мислења
225
Поени од реакции
1.749
Кк.мзт - КК.ПЕЛИСТЕР
Увертира за утрешното куп финале.
Утре ГОЛЕМОТО ФИНАЛЕ НА ОВАЈ НАВИВАЧКИ ВИКЕНД, собир 14:30ч за нов поход на скопје.
ЦЕЛА БИТОЛА ВО БОРИС ТРАЈКОВСКИ!
ЧКЕМБАРИ СМЕ НАЈЈАКИ СМЕ!!
FB_IMG_1716062119743.jpg
FB_IMG_1716062123800.jpg
 
Член од
1 февруари 2023
Мислења
69
Поени од реакции
129
Poveke Bitolcani cekaa red u sendvicarata ispred sala otkolku sto bea Ckembari na tribina
 
  • Тажно
Reactions: JOE

Kajgana Shop

На врв Bottom