Супер коли низ Македонија

L

Lu

Гостин
Денеска на паркингот кај Веро во Тавталиџе видов перкирано бело Ауди А7 :vozbud:
Ептем ѕверско беше, али немав апарат во моментот да го сликам,а мобилката за беља ми беше празна :toe:
Му ја запамтив регистрацијата (SK-777-TN).

Вакво исто со скоро исти фелни (бандажи) беше.

 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Денеска на паркингот кај Веро во Тавталиџе видов перкирано бело Ауди А7 :vozbud:
Ептем ѕверско беше, али немав апарат во моментот да го сликам,а мобилката за беља ми беше празна :toe:
Му ја запамтив регистрацијата (SK-777-TN).

Веќе 3-4 мислам дека имам видено,сива црна и бела , сите на СК таблици.многу ми фаќаат око во последно време :)

--- надополнето ---

Еве го моето најново видео.2 Субариња WRX STI , Форд Ескорт RS,Корвета C5 и C4 , мислам дека ќе ви се допадне
 
C

cige

Гостин
Има едно паркирано секој ден кај МакПетрол позади европски универзитет, и едно на паркингот кај Риверсофт на Рузвелтова.
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Белото Ауди А7 му изгасна на пешачки :pos::pos:
Nikolaben, овие сите се на ист човек или?
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
505
Поени од реакции
216
[video]http://www.vbox7.com/play:064e1d5c[/video]
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Не ти го разбирам постот, темата е за супер коли во Македонија :helou:
 
Член од
24 август 2009
Мислења
535
Поени од реакции
72
Белото Ауди А7 му изгасна на пешачки :pos::pos:
Nikolaben, овие сите се на ист човек или?
му изгасна? не ми се верува ја мислам дека реагирал старт/стоп системот.. :)
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Белото Ауди А7 му изгасна на пешачки :pos::pos:
Nikolaben, овие сите се на ист човек или?
хахаха , не е ауди за секој :). ,да на Чонгур се сите , има плус уште коли меѓу кои и 2-3 корвети ,ферари 348 , ламбо мурчелаго , 2 поршиња од 86та, БМВ X6 , Смарт , доџ вајпер RT/10 ... има мислам и други ама сега не ми текнува . ке се дополнам после ако ми текне :)
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
55
Поени од реакции
9
хахаха , не е ауди за секој :). ,да на Чонгур се сите , има плус уште коли меѓу кои и 2-3 корвети ,ферари 348 , ламбо мурчелаго , 2 поршиња од 86та, БМВ X6 , Смарт , доџ вајпер RT/10 ... има мислам и други ама сега не ми текнува . ке се дополнам после ако ми текне :)
sto tolku go falis pa i ti kako tvoi da se kolive hh baska lamborot koljo go imase uste vo 2001 god prv vo mk i koga iskoci novoto go sitna zasto deckoto ne vozi stari modeli :nenene:

--- надополнето ---

baj d vej dobro video subaruto novoto e ludnica
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Дефинитивно ни на крај памет не ми падна такво нешто, јбг. Мада и него го изненади пошто се изнервира ептен.
RS2000 имаше долго време во Кавадарци, не знам што се случи со него.
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
sto tolku go falis pa i ti kako tvoi da se kolive hh baska lamborot koljo go imase uste vo 2001 god prv vo mk i koga iskoci novoto go sitna zasto deckoto ne vozi stari modeli :nenene:

--- надополнето ---

baj d vej dobro video subaruto novoto e ludnica
:nenene: , не го фалам , само набројувам што коли има човекот, иначе камо среќа да имав една од овие ...:wink:
 
C

cige

Гостин
хахаха , не е ауди за секој :). ,да на Чонгур се сите , има плус уште коли меѓу кои и 2-3 корвети ,ферари 348 , ламбо мурчелаго , 2 поршиња од 86та, БМВ X6 , Смарт , доџ вајпер RT/10 ... има мислам и други ама сега не ми текнува . ке се дополнам после ако ми текне :)
Од каде толку пари бе тој човек?
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Еве нешто што не се гледа често по нашите улици ... :) .. Најверојатно човекот сам си го тјунирал галардово ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom