Супер коли низ Македонија

Член од
3 март 2013
Мислења
315
Поени од реакции
340
Само шо видов Murcielago, на пивофестов портокалова боја :)
Штета што неможев да го сликам, го снема за 4 секунди
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
940
Lamborghini Huracan, не стигнав да го сликнам исти ваковплус две 458 италија црна и бела, Ц класа amg 63, Maserati итн...
Монако гомна да јаде :vozbud:
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.439
Поени од реакции
1.955
Lamborghini Huracan, не стигнав да го сликнам исти ваков
плус две 458 италија црна и бела, Ц класа amg 63, Maserati итн...
Монако гомна да јаде :vozbud:
Каде?
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.103
Поени од реакции
8.884
Кој сака да види супер коли нека помине во Кичево овие недела две
Carrera 4s
Shelby GT500
Еден куп AMG-ња, М5-ки М4-ки М3-ки, Мaserati Quattroporte и уште едн куп други
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.675
Поени од реакции
7.162
Кој сака да види супер коли нека помине во Кичево овие недела две
Carrera 4s
Shelby GT500
Еден куп AMG-ња, М5-ки М4-ки М3-ки, Мaserati Quattroporte и уште едн куп други
От Швајцарија ли се табличките?
Исто и сега во Струмица се вратија печалбарите со своите количиња така да видов многу јак мустанг кога ќе го начекам нареден пат го сљикам.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.103
Поени од реакции
8.884
От Швајцарија ли се табличките?
Исто и сега во Струмица се вратија печалбарите со своите количиња така да видов многу јак мустанг кога ќе го начекам нареден пат го сљикам.
Браќата дојдени се од секаде нема што нема слаба ми е камерата ама ќе пробам да сликнам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom