Студентски домови

Член од
24 февруари 2013
Мислења
4
Поени од реакции
0
а приходите од моите родители треба за секој посебно да ги внесам или за двата родители да ги соберам и да ги внесам како едно ??
 
Член од
22 февруари 2014
Мислења
51
Поени од реакции
35
Приходи од земјоделска дејност
* Приходи од стопанска дејност
* Приходи од авторски права
* Приходи од издавање на простор и други приходи кои не се спомнати а се наведени во образецот
ги внесуваш како едно додека за плата и социална помош одвоено
 
Член од
23 август 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Сеуште неможам да се одлучам во кој студентски да аплицирам, според вас каде би ми препорачале ? дали е вистина дека во кузман wc-ињата се на спрат ? и дека во стив нема читална ? :confused:
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.394
Сеуште неможам да се одлучам во кој студентски да аплицирам, според вас каде би ми препорачале ? дали е вистина дека во кузман wc-ињата се на спрат ? и дека во стив нема читална ? :confused:
гоце е со минус 25% од леглата. Изгледа дека нема да примаат бруцоши. За кузман ти трбаат врски во министерствоно. Стив има читална, лани ја реновираа.
 
Член од
23 август 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
гоце е со минус 25% од леглата. Изгледа дека нема да примаат бруцоши. За кузман ти трбаат врски во министерствоно. Стив има читална, лани ја реновираа.
А иначе по колку цимери се во соба во Кузман и колку во Стив?
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.394
А иначе по колку цимери се во соба во Кузман и колку во Стив?
2јца сте во кузман во мала соба без вц.
3јца сте во стив во троа поголема соба со вц.
4 рица сте во пелагонија во прилично голма соба со вц.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
2јца сте во кузман во мала соба без вц.
3јца сте во стив во троа поголема соба со вц.
4 рица сте во пелагонија во прилично голма соба со вц.
4ца во Стив втора машка и женска, а ако има голем интерес можи да бидите и 5. Прва машка е аристократија, 3ца во соба.
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
314
Поени од реакции
30
Дали некој има printscreen од електронската пријава јас имам само дел од неа ја немам целосно и сега незнам дали ќе ми ја прифатат таква...значи горниот дел.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.135
Поени од реакции
21.048
Има некаде целосна листа на документи кои се носат во МОН за аплицирање за сместување?
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Член од
14 април 2013
Мислења
27
Поени од реакции
17
Памти некој што документи носевме при вселување во Пелагонија?
 
Член од
27 јули 2012
Мислења
300
Поени од реакции
122
Се издава убав стан во близина на Природно-математички факултет, заинтересирани студенти можат да контактираат во инбокс.
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.932
Поени од реакции
12.431


Сериозно ова, 600 денари за КЗЖ? Административни трошоци? Нели лани беше 300 денари за КЗЖ + 250 за документите таму + 50 административна такса? Или ова истото е само не им е формулирано како што треба?
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.394


Сериозно ова, 600 денари за КЗЖ? Административни трошоци? Нели лани беше 300 денари за КЗЖ + 250 за документите таму + 50 административна такса? Или ова истото е само не им е формулирано како што треба?
:вонзем::вонзем:
од кај ти е сликава? Некако ми нема смисла пак да се молкниме по факултети пак наново да вадиме нови документи. Башка што откако ќе се запишиш за да ти е готов индексот трреба да поминат отприлика 3 недели. За тоа време кај ќе седиш, а во меѓувреме почнале предавањата? ... Ова е тотална утка од министерство, ако сликава е вистинска
 

Kajgana Shop

На врв Bottom