Студентски домови

Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
^кузман



втора мушка у стиф не беше готова, вчера уште работешеа, немаше никаков инвентар на прв спрат
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
^кузман



втора мушка у стиф не беше готова, вчера уште работешеа, немаше никаков инвентар на прв спрат
Togas ke bideme komsii :) Inaku za vtorata zgrada vo Stiv ima spisok, znaci treba da bide zavrsena skoro.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
^кузман



втора мушка у стиф не беше готова, вчера уште работешеа, немаше никаков инвентар на прв спрат
Togas ke bideme komsii :) Inaku za vtorata zgrada vo Stiv ima spisok, znaci treba da bide zavrsena skoro.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
А шо документи требат за сместување.. да не знаее некој ??? ( Аплицирав и дадов документи па ваљда ке ме примат ) хех.......
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
потребните документи се напишани 32472983742897342897923 пати на темава и скоро на секоја страна ги има напишано
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
14
Поени од реакции
0
Г-не Нервозен.... прашав за сместување!!!!.. а не се аплицирањее..... мислев на тие жиранти ова она .. плаќање на сместувањето за првиот месец каде кога и така,,,,,,,,
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Togas ke bideme komsii :) Inaku za vtorata zgrada vo Stiv ima spisok, znaci treba da bide zavrsena skoro.
Aбе треба... :) Tребаше многу порано да биде, ама ништо. Инаку бев денес и на тие шо се во прва зграда им даваа клучеви, а на тие од втора после десет дена демек ќе им дадат. А како шо изгледа тешко да ја завршат, па не знам шо ќе се праи.
 
T

Tetro

Гостин
Aбе треба... :) Tребаше многу порано да биде, ама ништо. Инаку бев денес и на тие шо се во прва зграда им даваа клучеви, а на тие од втора после десет дена демек ќе им дадат. А како шо изгледа тешко да ја завршат, па не знам шо ќе се праи.
бараќи? :vozbud:
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Konecno si zemav kluc od Kuzman, ne sum mnogu impresionirana ama toa e! :toe:
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Maski del mislam deka bese 4 ili 5 kat. Ti si zema kluc?
Први септември е, да одам само за да се уселим и одма да си дојдем нема шанси. Наредна недела здравје и ако ме па стават во истата соба како лани ќе бидеме комшии
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Први септември е, да одам само за да се уселим и одма да си дојдем нема шанси. Наредна недела здравје и ако ме па стават во истата соба како лани ќе бидеме комшии
Pa imase doata guzva, ja ne cekav mnogu zasto si zastanav na pocekotok, mozebi me pcuele po malku ama ja bitno srediv :)
Inaku sobite gi davaat vo zavisnost od toa kaj si na spisok, ja bev vo vtora polovina na spisok, i vo smestuvanjeto sum otprilika tuka. Ke si vidis kaj si na spisok i ke si znaes otprilika kaj ke bides
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Pa imase doata guzva, ja ne cekav mnogu zasto si zastanav na pocekotok, mozebi me pcuele po malku ama ja bitno srediv :)
Inaku sobite gi davaat vo zavisnost od toa kaj si na spisok, ja bev vo vtora polovina na spisok, i vo smestuvanjeto sum otprilika tuka. Ke si vidis kaj si na spisok i ke si znaes otprilika kaj ke bides
После мене на списокот и пред мене беа девојчиња мож и некоја од ни ќе ми биде цимерка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom