Стриптиз бар во Скопје?

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.662
Поени од реакции
5.241
Стриптиз бар во Скопје?

Ај да прашам ..... Скоро 8 години поминаа од последниот пост ....Се отвори ли некаков во Скопје ?! Ве молам сериозни бидете на одговор,баталете Тетово,Гостивар,МТВ итн глупости ..... Кафани на 100 ќоша ..... Ама за “издувен вентиљ“ :D нема место као шо треба за нормален град .....Бетер од муслиманите сме .....:ROFLMAO:
 
Член од
22 јануари 2016
Мислења
125
Поени од реакции
58
НЕМА,само Гостивар,Тетово и Охрид моментално
 
На врв Bottom