Стриптиз бар во Скопје?

Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
i sk mi go pravite grad:D dojdite gostivar da se iznaebete od gledane :D

Ќе се изнаебете од гледање:pos2::pos2::pos2:.НАЈБОЉИ СИ!!!
Нема во Скопје. Сепак имало немало никоаш не сум си помислил ех да имаше па да идев. Може ако имаше, ко у Невада, јавна куќа на секој чекор па да си ќејфуваш кај стасаш, онака од спорт.Скап спорт,додуша.
А мислам дека на скопје му треба стриптиз бар за да се подиспразни колку-толку од манијаци шо демнат девојки.
 
S

StormRage

Гостин
Дојте вие вкомшии... велешта... на секој чекор имаш све и свашта (е сеа Албанци се ама јбг)
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.592
Поени од реакции
694
И каде има стриптиз бар во Скопје? :vozbud:
 
Член од
7 октомври 2007
Мислења
43
Поени од реакции
19
Отвори сеа волчица нешто налик на стриптиз бар т.е. ко кафана/клуб/незнамшто со вип соба одпозади со посебна музика, сепариња и играчица(игра и у скут) али и со солени цени за вип собата. Мада сеа слушам дека ќе го отвараат плејбој пак
 

KaZaN89

шуруп мајстор
Член од
2 јуни 2006
Мислења
192
Поени од реакции
25
Отвори сеа волчица нешто налик на стриптиз бар т.е. ко кафана/клуб/незнамшто со вип соба одпозади со посебна музика, сепариња и играчица(игра и у скут) али и со солени цени за вип собата. Мада сеа слушам дека ќе го отвараат плејбој пак
Скопјанка у аеродром.....
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
у бисер нирвана, у скопјанка на ВОЧИЦА барот :)
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.305
Поени од реакции
979
Не е стриптиз бар него мизерна дискотека со повремени голи танчарки. Беше барем. Сеа незнам.
То ќе да е Шкорпион, ни господ незнае дали работи веќе.
Навистина, мизерна дупка.
 
На врв Bottom