(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе не одат во Челзи заради тоа што тимот е со традиција, заради парите одат. Еве сега Дрогба ќе си бега, со Ањелка ќе останат:pos2:
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Бекам си отиде бевме добри, Руд си отиде бевме добри, Кин се повлече бевме одлични, Роналдо да си отиде ќе бидеме уште подобри бидејќи имаме голем тренер на клупата, а вие ќе имате едно гомно!
Е тоа е разликата меѓу вас, обичните смртници и ЈУНАЈТЕД!
Ако зависевме ние од еден играч како што се надевате вие, кај ќе ни беше крајот. Секогаш сме ги продавале најдобрите и пак сме подобри од сите како и од вас, вештачки создадените клубови!:toe:
Vestacki sozdadeni hehehehehe abe daj ne zajbavaj
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
е од кај знаеш ти бе дека ако си замине роналдо ќе ни нема спас???
дали си чул ти бе дека фудбалската екипа е составена од 11 играчи????
и колку за info не е фудбалот среќа бе мали.
и ај пишувај си на твој фан клуб и провоцирај на друго место!!!!
Abe ti znaes li prvite cetri kola so napravivte...Ronaldo dobi crven karton i go kaznija..Dali znaes so napravivte tie utakmici....
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Abe ti znaes li prvite cetri kola so napravivte...Ronaldo dobi crven karton i go kaznija..Dali znaes so napravivte tie utakmici....
а дали ти знаеш колку титули сме имале пред роналдо???
да не случајно сме почнале со роналдо да освојуваме????:tapp: :tapp: :tapp:
за секој играч постои замена!!!!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Abe ti znaes li prvite cetri kola so napravivte...Ronaldo dobi crven karton i go kaznija..Dali znaes so napravivte tie utakmici....
Првиот натпревар Роналдо играше цел натпревар и заврши 0-0. Вториот натпревар Роналдо доби црвен картон во 88 минута при резултат 1-1! Третиот натпревар без Роналдо, без Руни, без Харгрејвс загубивме 1-0 од Сити. Вториот натпревар без Роналдо победивме против Сандерленд 1-0 и третиот натпревар без него го победивме Тотенхем!
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Првиот натпревар Роналдо играше цел натпревар и заврши 0-0. Вториот натпревар Роналдо доби црвен картон во 88 минута при резултат 1-1! Третиот натпревар без Роналдо, без Руни, без Харгрејвс загубивме 1-0 од Сити. Вториот натпревар без Роналдо победивме против Сандерленд 1-0 и третиот натпревар без него го победивме Тотенхем!
Abe ne zajbavaj pa so e toa...Abe sanderlent ste go tepale 1-0...Mozebi pak ke bidete dobri ali CHELSEA sigurno ke bidat prvaci...
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Hehehehe ne bidi tolku siguren....Pozz..
Abe vidi jas ne sum siguren deka ke bideme prvo mesto ali pak ke bide interesno,koj ke ima poveke sreka toj ke osvoi..Ali vo slucaj da si otide Ronaldo ke vi nema spas,e togas nema da ni bidete konkurencija..
Дај, не замарај... Гоу ту јор факин Фан клуб: Чергари и пишувај си што сакаш...овде не си добродојден:smir:
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Abe jas navivam za CHELSEA uste od koga znam za sebe...A znaci ti si strasen navivac...
ај бе прле ај кажи од кога навиваш за челзи изјасни се.
толку и толку години сакам цифра да слушнам.
а не само празни муабети.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom