(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Toa sto vikas od drugite fan klubovi ke navivale za chelsea, toa go opravduvam, ne e interesno sekogas da navivas za najdobrite i najuspesnite.
Jas na primer sekogas koga ne igral United , koga imalo duel da gledam sum navival za poslabiot.
Koga pocnav da navivam za UNITED, ne bea nesto koj znae sto, se sekavam taa godina zagubija na Old Trafford od Galatasaraj no ne se razocarav i gledajte sega kakvi radosti mi prireduvaat.
Neli gledate deka ni zaviduvaat deka sme najbrojni, deka sme najslozni i deka klubot go sakame od srce. kaj niv toa go nema, nikogas nema da go doziveat toa custvo kako da se bide del od edna globalna marka, od brend kako sto e UNITED!

UNITED FOREVER!
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Toa sto vikas od drugite fan klubovi ke navivale za chelsea, toa go opravduvam, ne e interesno sekogas da navivas za najdobrite i najuspesnite.
Jas na primer sekogas koga ne igral United , koga imalo duel da gledam sum navival za poslabiot.
Koga pocnav da navivam za UNITED, ne bea nesto koj znae sto, se sekavam taa godina zagubija na Old Trafford od Galatasaraj no ne se razocarav i gledajte sega kakvi radosti mi prireduvaat.
Neli gledate deka ni zaviduvaat deka sme najbrojni, deka sme najslozni i deka klubot go sakame od srce. kaj niv toa go nema, nikogas nema da go doziveat toa custvo kako da se bide del od edna globalna marka, od brend kako sto e UNITED!

UNITED FOREVER!

1. Истото и јас.На пр. на Европско или Светско.Секогаш за послабиот.Дури и кога играм гледам да сум од кај послабиот тим.

2. И ова е точно.Го сакаме од срце не колку да се речи ај навиваме.Кога тепа Манчестер сме најсреќни, кога губи сме тажни.Кога се слави славите сите заедно....RELIGION UNITED!!!
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
1. Истото и јас.На пр. на Европско или Светско.Секогаш за послабиот.Дури и кога играм гледам да сум од кај послабиот тим.

2. И ова е точно.Го сакаме од срце не колку да се речи ај навиваме.Кога тепа Манчестер сме најсреќни, кога губи сме тажни.Кога се слави славите сите заедно....RELIGION UNITED!!!
Ова највеќе го почитувам. Бидејќи има некој велат навивам за Манчестер, и тоа се кажуваат како големи навијачи, а не знаат кој им е следен натпревар на Манчестер, и кога се игра. Еден другар од овде, "навијач" на Манчестер, вчера ме прашува, со кого игра Манчестер наредно ?!. Дебил.
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
не знам зошто модераторот го избриша видеото од роналдо што го постирав. барам објаснување за ова.

најдобриот пак!!!
П.С. кликнете на high quality за целосно уживање.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Имаше цитирано член чие мислење е избришано заради провокација. Еве сега ќе стои.
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Dobar e ne e los ali vecer nema da se spoj so topkataa zoso..Pa se znae Cole ke igra najdobriot lev bek vo cel svet
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Dobar e ne e los ali vecer nema da se spoj so topkataa zoso..Pa se znae Cole ke igra najdobriot lev bek vo cel svet
фантом абе до кога ќе читаме вакви провокации на наш фан клуб??
дај кажи им на твоите таму да смират живци малце ај жити се пошто стварно ми здосади вакви коментари да читам.
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Dobro se povlekuvam se gledame vecer
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Фала Богу....ај одете вечер се гледаме.:helou:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
знам дека можеме и сигурна сум дека ќе успееме.Челзи се лигуши, ништо не ни можат:manchester:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Уште 8 часа.Ах шо барам на училиште?И така нема ништо да слушам, само ќе бројам минути.Не можам да дочекам......
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom