(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Ај дасе збереме некаде сите и да прославиме... Или да го почекаме и финалето на ЛШ... :salut:
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
197
Поени од реакции
1
AJ CESTITO I OD MENE ZA TITULATA POSO STVARNO JA ZASLUZIVTE ISKRENO VI NEMASE RAMEN OVAA GOD, AMA SLEDNATA...
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Честито титула браќа, Следна за атак е МОСКВА :)
 
Член од
13 март 2008
Мислења
223
Поени од реакции
18
ај нека ни е цестито титулата сега е наред лигата на шампиони. И ке биде прекрасна сезона. ШАМИПОН МАНЧЕСТЕР:cug::cug:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.743
Поени од реакции
9.744
Честитки за титулата... заслужено си ја зедовте :)
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
kako so pocnavme na pocetokot so losite rezultati tesko nekoj da procenese deka ke bideme sampioni.no so samodoverba,zelba i volja igracite pokazaa deka ne e taka.zasluzen trofej,najefikasen tim vo napadot,najdobra odbrana,najdobar strelec i igrac vo izminatata sezona imame sto pokazuva deka sme superiorni.ajde uste na 21 da ja zavrsime so stil sezonata.celzi izgleda ce se bez terry taka da...pozz gavoli
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
kako so pocnavme na pocetokot so losite rezultati tesko nekoj da procenese deka ke bideme sampioni.no so samodoverba,zelba i volja igracite pokazaa deka ne e taka.zasluzen trofej,najefikasen tim vo napadot,najdobra odbrana,najdobar strelec i igrac vo izminatata sezona imame sto pokazuva deka sme superiorni.ajde uste na 21 da ja zavrsime so stil sezonata.celzi izgleda ce se bez terry taka da...pozz gavoli
mislam deka lanskata sezona ja izigravme bolje od ovaa so poveke golovi i tn, teri ke se vrati za 3-4 niso ne mu bilo.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
aj честито колку и да не ги сакам манчестер јеби га заслужена си е титулата
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom