Среќна Нова година Кајганџии!

Статус
Затворена за нови мислења.

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мојот последен пост за оваа 2008-ма година решив да е овој.
На само неколку часа до Новата Година на сите вас искрено ви посакувам се` најдобро во неа! Нека ви биде исполнета со многу среќни моменти со најблиските, многу пријатни случувања, изобилство од љубов и здравје, како и многу поголеми успеси во работата и училиштето!
Заборавете на сите лоши работи и бидете подобри луѓе. Сакајте се и дозволете да бидете сакани, бидејќи само тоа може целосно да ве исполни и усреќи. Помагајте и дозволете да ви помагаат, простувајте и трудете се да ви биде простено, живејте подобар живот и надевајте се секогаш дека тоа позитивно ќе ви биде возвратено и направете си ја сами и оваа година вредна за паметење!
Уште еднаш, Среќна Нова Година и најубаво да си ја прославите!

 

mean

:пипи:
Член од
12 октомври 2008
Мислења
587
Поени од реакции
24
Среќна Нова Година и од мене! Да се надеваме 2009та ќе биде уште подобра од оваа.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.398
Поени од реакции
21.971
Ајде нека биде среќна новата 2009 година:smir::smir:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Среќна Нова година на сите и од мене! Да си поминете нај најубаво вечерва и 2009 година да ви биде уште поубава и поуспешна од 2008 :smir:
 
Член од
28 април 2008
Мислења
258
Поени од реакции
9
Среќна нова година и се најубаво!!!
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.455
Поени од реакции
5.424
Среќна Нова Година !!!
Вечер сите убаво да си поминете, заборавете на лошите работи што ви се случувале и забавувајте се... :) И во 2009 да бидете уште поактивни на форумов :helou:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Среќна нова година кајганџии
се најубаво во следниве 365 дена, многу здравје, среќа, љубов, успеси....
Да си поминете вечер најлудо и најубаво и заборавете на лошите моменти од 2008
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
Среќна Нова на сите...вечер најубо да си помините и со ум да не прајте проблеми:wink: поздрав се читаме утре-другиден...
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.964
Среќна Нова година* и нека биде многу успешна за сите кајганџии.

Годинава што измина беше многу плодна за форумов, многу нови ликови, нови успеси, нови радости. Се надевам така ќе биде и во нареднава и сè повеќе ќе се гордеам што сум дел од овој форум. Ќе се изненадувам од тоа колку нè има насекаде, кога во Скопје речиси секој втор ден ме застанува некој и ми се претставува со ник. Во новата година нека бидат почести ваквите изненадувања. :)

*(правилно се пишува со мала г, морав да измрчам. :pos:)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Среќна Нова Година и да поработите на тоа да ви се исполнат сите желби,затоа што желбите сами од себе не се исполнуваат.
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
yeeyeeyeeyeee Нова годинкаа :vozbud:
:eek:lee:

Прво.. Вечер: Да се изнавеселите, да се изнапеете и играте, да се поднапиете, да се сакате, да ви дадат/да дадете, да не се пречукате, да не си ги скинете хулахопките, да не се исповраќате, и да не славите на Токсикологија.

А догодина.. Сами си знаете што сакате.. Дедо Мраз да биде великодушен со вас. Денес ве сакам многу сите :smir:, и ве гушкам, и Среќна Нова година! :back:
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
Срекна Нова Година сите шелби да ви се исполнат вешер да ви биде најубаваата вечер по која ке следат денови исполнети со радост, здравје и срека ве сакам сите кајгаџии :back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom