Среќна Нова Година!

Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Среќна нова година алл д бест во новава. Да сте здрави и живи уште многу, многу, многуууу...... години
 
Член од
17 март 2009
Мислења
194
Поени од реакции
22
СРЕКНА НОВА 2012 И ОД МЕНЕ.Да не имитирам ќе ви посакам на сите на форумов многу позитивни мисли, намсевки на лицето секојдневно! и оние кој не работат да си најдам работа аоние кој се во врска да си продолжат со истата љубов и да сакате и да бидете сакани !!!!!
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Каснам малку бидејки бев пијан до даска и не можев глава да кренам како и да е среќна нова година на сите кајганчии, новата година нека ви денесе здравје, среќа, радост и да ви се исполни сите желби !
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Среќна Нова 2012 Година и од мене:)

Драги кајганџии,2011 ми беше одлична година и дел од неа минав овде на форумов со вас -значи и вие сте дел од неа бидејќи ми пруживте огромно задоволство дружејќи се со вас.Не сакам никого посебно да именувам , бидејќи секој од вас остави свој личен печат .Ви благодарам на сите.(y)
Посакувам оваа 2012 на сите нас да ни’ биде дааааалеку поуспешна, да ни донесе добро здравје, љубов, семејна и лична среќа и деловни успеси.;)
Бидете ми весели и добро расположени.

 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.146
Поени од реакции
8.544
Среќна Нова 2012 Година и од мене:)

Драги кајганџии,2011 ми беше одлична година и дел од неа минав овде на форумов со вас -значи и вие сте дел од неа бидејќи ми пруживте огромно задоволство дружејќи се со вас.Не сакам никого посебно да именувам , бидејќи секој од вас остави свој личен печат .
Oвој твој текст, најдобро се совпаѓа со моето, а убеден сум не само моето мислење. Нека ти е среќна Новата година, тебе и на сите наши Пријатели. Чест и задоволство беше нашето дружење.
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Среќна нова форумџии се најубаво :)
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Среќна нека ми е новава година ! Повеќе пари , повеќе среќа ,а и здравје нека имам !

......Godina nova, svi nesto zele ,ja molim Boga, da mi tebe ,samo za mene cuva......​
 

Kajgana Shop

На врв Bottom