Среќен роденден,Марјан - Мики.

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Среќен роденден!!!
СЕ најубаво,сите желби да ти се исполнат. Да имаш пред се многу здравје,среќа,мир во душата и љубов во срцето. Да успееш на секој план,да станеш она што од малечок посакуваш. Да бидеш секогаш насмеан и весел,затоа што и по тоа си всушност највеќе претпознатлив. Да немаш никогаш причина за тага,а секогаш причина за радост. (скајп,копи пејст). :icon_lol:
Друго..знаеш годинава дека ќе биде малку потешка од претходните. Знаеш дека она што го замисливме,мора да го оствариме и знам дека ќе успееме.
Те сакам премногу и да не заборавам,главната работа,поише да ме чуваш,а помалку да ме нервираш! :icon_lol:
Торта..нема.
:back:
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Srekjen rodenden :) Se najdobro, mnogu srekja, pari, zdravje drn drn drn i da mi ja chuvash Tinkata i da si se sakate ushte dolgo pa na svadba da vi igrame. :) (^) <- msn tortichka so svekjichki :D
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Среќен роденден бате се шо сакаш да ти се исполни, да успееш во тоа што го правиш сега и се нервираш за дебили што не знаат да проценат :), али веруам у тебе зверка си на терен, како и да е да не го тупам се најдобро! :) :back:
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Среќен роденден, брат! Се што ќе посакаш се да ти се исполни. :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Среќен роденден и се најубаво :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
среќен роденден :smir: се најубаво
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Среќен роденден Мики фудбале4е, узпат и од не-во-можност-поради-изразување-себеси UniqueGirl. :D
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.678
Поени од реакции
4.793
Среќен роденден :) многу погодоци кај и да стигнеш
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Срекен роденден пријателче се најдобро :pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom