Среќен роденден Грегор

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.616
@Gregor

Брат ми шо да ти посакам, шо не сум ти го рекол до сеа?

Нов аватар, љубов, радост, надеж, страст, слобода, креативност, растеретеност, инспирација...

- Нов аватар, аман со овој више!
- Имај љубов, ама никако додека на телевизорот оди цртан.
- Имај радост СЕКОГАШ!
- Никогаш не губи надеж, НИКОГАШ!
- Страст ти треба. Шо за сексови, шо за тантрање со Мараја кири кери керим (како год) по лабаротории.
- Слободата ко ќе ја загризаш онака јако - не ја пуштај!
- Креативност имаш, ама ајде де....
- Растеретеноста, колку да имаш на ум секогаш да ги искулираш то потенцијалните негативни мисли ко да се јеховини сведоци.
- Ти си инспирација за сите шо те познаваат. Стеј фан, стеј гулем и кул!


П.с Ќе ти речев кафана, ама па знаеш некако си мислам дека Нова година и родендени по кафани се за аматери, за они кои ретко остануваат у кафана после полноќ.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
23.279
Поени од реакции
54.102
Среќен роденден, се најдобро :)
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.854
Ооо кој пораснал:P
Среќен роденден Греги, многу успеси, среќа, пари и љубов.


Среќен роденден татко му на Andrew :icon_mrgr:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.644
Поени од реакции
22.122
Грегори, љубов, најсреќен! :* <3
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.145
Поени од реакции
11.804
Грегор, среќен нека ти е. Годинава, таа во која си заљубен, да ти го прави животот ваков.
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.165
Среќен нека е! Само убави моменти! :pipi:
И среќен роденден такоџе татко му на @Andrew :D
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.355
Поени од реакции
31.588
Среќен роденден научник! Да си здрав и жив и да не се делиш од науката и на крај да откриеш чудо со кое ќе влезиш во некоја од тие книги посветени на славните и влијателните.

И на од Андреј татко му да му се среќен роденденот. Да дочека внуци од син му или внучКИ шо годе :D
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.344
Поени од реакции
3.986
Sreken Rodenden drugar :love:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.504
Поени од реакции
1.262
Нека ти е среќен роденденот се најубаво,само среќа да те прати.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.945
Нека е среќен брдејот и тебе и на таткото на @Andrew
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
Среќен роденден :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom