Спортски web портали во државава

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.904
Тоа ги тера медиумите да утврдатпреминувањето на напаѓачот на Сантијаго Бернабе, доста можно.

http://acmilan-mk.com/milan/spekulacii/3301-real-go-saka-ibra-za-vo-januari


КОЈ РЕТАРДРИ ЧОВЕЧЕ !!
Да понуди понуда...
Даде сугестии за откажувањето од фудбалот...
Би можело да промени плановите...

:tapp:

Ова намерно го прават, не е могуче да се до толку дрва... :pos:
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
^Ама и ти друже не ќе да имаш повеќе од 14 години...

Олади малце...
Абе шо да оладам друже, како да не го напишам ова на форумов ај кажи? Посилно е од мене :pos:

Знам дека ја претеруваме ама то е то :)
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Уствари ај доста со тој Панче, вистина доста време ја полневте странава со неговите глупости ама не вреди .. Ретарда дека е, знаеме сите тоа, не дека има нагаЏања, тоа е докажано ... Туку ај да го оставиме човеков нека си прај што сака,, ќе не срами сите за Милан засекогаш и тоа е тоа ... Неможиме ништо, неуништлив бил човекот ! :D
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
2
Поени од реакции
3
За генијалноста на Панче нема потреба да се зборуе,што би рекол Цаци :D...Почитувани фанови, зошто мораат одредени фанови на Милан да се здружуваат со фанови на Иинтер, Рома и Јуве за да избрукаат одреден човек или фан клуб?

Која е придобивката од тоа за фановите на Милан во Македонија ( понатака ќе го потенцирам и лицето и каде го направиле тоа ) Позз Панче


Каква навреда е ова?! Ауууу како смее да има слично мислење со фан на ИИИИИИИнтер,ништо само бесилка...
Пред некое време го искритикував Алегри...Овој ми се нафрли како Алегри да му е прв братучед,тој мисли дека е поголем фан на Милан од другите поради тоа сто на секој две секунди поставува прашања/статуси од типот:Росоњери како сте задоволни од играта на Милан,ако сте задоволни ЗОШТО И АКО СТЕ НЕЗАДОВОЛНИ ПАК ЗОШТО...ПОЗЗЗЗЗЗ ПАНЧЧЕ....... Бтв еве го најновиот бисер:
http://www.facebook.com/pages/Продадимк/259682857402165 99 % made by:Панче_попоне@Iamveryhooot.com :tapp:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Е добро бе, ако не е у ред дечкото немора и вие да се спуштате толку ниско и да му го јадете зеќирот по цел ден овде. Ништо не е чудно, секакви има по светов. Што се понашате како да сте паднале од марс незнам...
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Во целина русите доминираа на теренот па пред паузата голманот на лондончани, Клаудио Раниери спаси 3-4 опасни ситуации, а Пављученко пропушти неколку прилики за Тотенхем

>>

Ќе се отрујам...
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.118
Поени од реакции
2.295
Go poznavam Pance i licno,go zapoznav lani na eden seminar ama covekot e ludnica cel den samo za mIlan zbori :D
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Во целина русите доминираа на теренот па пред паузата голманот на лондончани, Клаудио Раниери спаси 3-4 опасни ситуации, а Пављученко пропушти неколку прилики за Тотенхем

>>

Ќе се отрујам...
Пављученко е правилно.
Тоа Клаудио Раниери го избришале од текстот.
 
Член од
5 декември 2005
Мислења
54
Поени од реакции
5

Kajgana Shop

На врв Bottom