Спортски web портали во државава

Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
И јас имам сопствен фан клуб за Милан, што има скоро 9.000 членови ама барем пазиме сите што го водиме колку толку, да признаам да бидам искрен само когаа сум тажен малку да се посмеам ги посетувам нив, најстрашно е тоа што се сериозни и немаат намера да се откажат, луѓе, не резилат пред сите овие дајте да превземаме мерки !!! :)
--- надополнето: Oct 5, 2011 11:48 AM ---
А бе почнаа да читаат на форум и видоа дека моја идеа е да пуштиме сајт за Милан, на спортер темплејт. И после они брзо го земаа, ама барем малку усул да имаа, го ставија темплејтов на се живо и диво, па барем сликата у позадина да ја сменеа. Ако бе вака ќе има кој да не смее.

Тоа беше за мене наменето. И си купив, морав, за легенда се работи.
Од кај го купи жити мене? :ROFLMAO:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.541
Поени од реакции
755
И јас имам сопствен фан клуб за Милан, што има скоро 9.000 членови ама барем пазиме сите што го водиме колку толку, да признаам да бидам искрен само когаа сум тажен малку да се посмеам ги посетувам нив, најстрашно е тоа што се сериозни и немаат намера да се откажат, луѓе, не резилат пред сите овие дајте да превземаме мерки !!! :)
--- надополнето: Oct 5, 2011 11:48 AM ---

Од кај го купи жити мене? :ROFLMAO:
А не смеам да ти кажам од кај го купив, мораш кај Панче да се обратиш, ексклузивец е човекот. Ај дај ми линк од твојот фан клуб ако не ти е тешко.
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Не дека е нешто многу добар фан клубов, ама барем како од Панчито не е сигурно !
https://www.facebook.com/pages/AC-Milan-Forever/318501340829
--- надополнето: Oct 5, 2011 12:00 PM ---
П.С ако нешто не е во ред кажете, да ја диагностицираме грешката, да утврдиме каде точно се наоѓа па да ја поправиме.. хаххахахахахаххаха :D
--- надополнето: Oct 5, 2011 12:10 PM ---
Има што да се зборува за Панче, уствари заборавив да ви кажам дека пред една недела Панче направи страна „Реклама два пати на ден“ и се плаќала рекламата замислете ! хахахахахахаххахахахахахаха

Уште нешто, човекот е рекордер по направени фб страници за спортски типови, на сите страници ги рекламира и става еден ист тип на сите и 100 денари пораката им е, тоа е пример како панче заработува од фб-то ! Легенда, а? :ROFLMAO:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Да бе, па нели ја гледаш фб стрната на СуперСпорт, можеш да прочиташ: Фанови, реклама, овие се наши партнери, или пак Фанови дали сте задоволни од нас, Да зошто ДА, НЕ зошто НЕ?

ОВА ГО МОЖЕ САМО ПАНЧЕ МАУДИНИ ЛЕГЕНДАТА !!!
кога прв пат отворив супер спорт горе ва на табот пишуваше: ац милан-мк официален сајт...и тн :) веднаш знаев за кого се работи :pos:
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Абе Обама, Меси, Ибра, Роналдо може да не ги знаеш, ама мега популарниот ПАНЧИТО да не го знаеш... Е ТОА Е СРАМОТА !!:D
--- надополнето: Oct 6, 2011 5:59 AM ---
Зачленет е. Ве испцу вас росонерите што сте го предале неговиот лик и дело и си замина :)
Да бе брат, се зачленил под име popone, хахахаххахахахахах ... Добро е, имавте чест во неколку наврати да дискутирате со него и тоа треба да ви биде нешто со кое што ќе се фалите во животот, имавте прилика да разговарате со ПАНЧЕ МАУДИНИ, што и не е така мала работа.
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281


НА МАУДИНИ ТРЕБА НАГРАДА ДА МУ ДАДАТ, АЛАЛ ДА МУЕ, ШАМПИОН ВО ЦРТАЊЕ НА ПАИНТ !! ЛЕГЕНДА !!
--- надополнето: Oct 6, 2011 8:09 AM ---
Кај ги учи овие вештини бе, за ова треба талент да се има природен .... Секоја Чест :cuc:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Како бе може Панче да не го знаете ...

Панче пошо е толку познат се качува на бината да се поздрави со папата, долу народ врие и доаѓа еден Кинез и ги прашува останатите, кој е овој во белото што стои до ПАНЧЕ ? :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom