Споредба

Член од
15 октомври 2017
Мислења
84
Поени од реакции
3
Кој телефон според вас е подобар Iphone 8+ ili Iphone X?
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.291
Поени од реакции
2.157
Има веќе тема за споредба
 
На врв Bottom