Со што да исчистам флека од сперма од задното седиште?

Член од
20 септември 2008
Мислења
12.728
Поени од реакции
9.837
Што сперма ќе имаше.. А замисли на шофершајбна да ти прснало :pos:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Со домашен сапун од свинска маст. Ако не помага тоа земи шмиргла...
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.018
Тема за чистење, а реплицирале само мажи и едно девојче.
И упорни сте дека нас ни е тоа работа :)

Инаку, со прашакот си заебал малце, може од тоа да ти остава сеа бело, поише него од спермата. Почекај да се исуши па пробај со правосмукалка, ако имаш некако пристап со правосмукалка таму....

И од опциите, она да голтне, да сфршиш на било кој дел од нејзиното тело, да сфршиш на себе, да сфршиш у кондом... ти го одбра седиштето!?
why!?
 
Член од
30 јули 2009
Мислења
1.770
Поени од реакции
1.058
И од опциите, она да голтне, да сфршиш на било кој дел од нејзиното тело, да сфршиш на себе, да сфршиш у кондом... ти го одбра седиштето!?
why!?
Секој си има свој фетиш :drk:
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Тема за чистење, а реплицирале само мажи и едно девојче.
И упорни сте дека нас ни е тоа работа :)

Инаку, со прашакот си заебал малце, може од тоа да ти остава сеа бело, поише него од спермата. Почекај да се исуши па пробај со правосмукалка, ако имаш некако пристап со правосмукалка таму....

И од опциите, она да голтне, да сфршиш на било кој дел од нејзиното тело, да сфршиш на себе, да сфршиш у кондом... ти го одбра седиштето!?
why!?
Може не ни ја имало "она"...
 
V

Vollstandig

Гостин
Може не ни ја имало "она"...
хахаххаа а од кај знаеш може било ТОЈ?

Е сеа за чистењето плукни, ќе се исчисти, барем плунката раствора многу работи. Јас коа напраев таква белја во од другар ми колата другиот ден дури забележав дека имало флека, без да знае плукнав 15-16 пати утоп го напраев местото и за чудо се исчисти.

(да знае што се случило вкола кај него не би ми ја дал ни да се допрам )
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
И само да додадам ако веќе земаш Вениш да се држиш до упатството да не направиш некоја беља (поголема) :)

--- надополнето ---

Тема за чистење, а реплицирале само мажи и едно девојче.
И упорни сте дека нас ни е тоа работа :)

Инаку, со прашакот си заебал малце, може од тоа да ти остава сеа бело, поише него од спермата. Почекај да се исуши па пробај со правосмукалка, ако имаш некако пристап со правосмукалка таму....

И од опциите, она да голтне, да сфршиш на било кој дел од нејзиното тело, да сфршиш на себе, да сфршиш у кондом... ти го одбра седиштето!?
why!?
Е, е, сигурно повеќето тука се со црвени коленици од рибање теписи по дома :icon_mrgr:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Па сеа дали се од рибање теписи, не знаааам јас тоа... :)))))))
Да беа вака активни и на „другите“ теми да се замислеше, ама па вака :icon_lol:
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Де бе па ти колкава флека си направил па за да те фаќа срам !? Не сте се потпишување ваљда на задно седиште. Инаку флеки од ваков тип едвај еднаш или двапати ми се имаат десено и незнам зошто ама влажни марамици помагаат. Само не чекај да се засуши ! ;)

Добро бе имав секс во колата со жена аман.... (А јас сум машко)
Инаку не мора да се правдаш... ;)
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Пробај со сопствената моч.
 
B

BooBojan

Гостин
Е, е, сигурно повеќето тука се со црвени коленици од рибање теписи по дома :icon_mrgr:
Не знам дали заради тоа знаат.Знаеш како велат старите.
"Не прашувај гаталец,прашај паталец". :pos2:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Тема за чистење, а реплицирале само мажи и едно девојче.
И упорни сте дека нас ни е тоа работа :)

Инаку, со прашакот си заебал малце, може од тоа да ти остава сеа бело, поише него од спермата. Почекај да се исуши па пробај со правосмукалка, ако имаш некако пристап со правосмукалка таму....

И од опциите, она да голтне, да сфршиш на било кој дел од нејзиното тело, да сфршиш на себе, да сфршиш у кондом... ти го одбра седиштето!?
why!?
Така ни се погоди јеби га... Не очекував дека ке остави флека што ке биде волку тврдоглава. Јака флека да, али не до толку колку пто излезе, да неможи да се исчисти.

Некој спомна влажни марамици, абе поминав веднаш со влажни марамици али џабе.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Детерегентче некое и трљај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom