Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

C

CoolIris

Гостин
ај па ти од Рон комлимент што те гледам, ако има храброст нека ја фотне дланката и ќе му кажам морфолошки!:D
... ги имаше што се потсмеваа (рака на срце а и јас велев глупости) ја разгледав можноста и во друштво поголемо на колегите „вежбав“ за атмосфера не за друго, се смееше колегата, ама црвеното лице друго кажуваше и потоа имаше период некои идеа со рацете во џеб, а други пак рацете на маса како за претрес, демек видете ме :lolzz:

Прегледај го приврзокот 266427 Прегледај го приврзокот 266430

... Can Yaman, мустаќите и брадада ќе му ги избричиме :D
Ок, ама зошто денес пет пати го спомна Кан Јаман? Кажа еднаш. Ок. Ок.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
Ок, ама зошто денес пет пати го спомна Кан Јаман? Кажа еднаш. Ок. Ок.
темата е секс со познати личности... не прочитав во уводен пост, дека треба само една фотка дневно, можда си модераторка?.. најчесто тие што ми мрчат преку ноќ стануваат адиминстрација, како Хоуп, па потоа наеднаш ќе ги снема... ама за убаво, може и тебе ќе те стрефне таква среќа...се шалам! :P
...види, морам два пати да постирам, оти два пати се сексам во текот на денот, (блазе тебе за мене два пати спомнато за тебе е пет пати...кога ти одговара нели? :pos:)
благодарам на вниманието! :smirce:
 
C

CoolIris

Гостин
темата е секс со познати личности... не прочитав во уводен пост, дека треба само една фотка дневно, можда си модераторка?.. најчесто тие што ми мрчат преку ноќ стануваат адиминстрација, како Хоуп, па потоа наеднаш ќе ги снема... ама за убаво, може и тебе ќе те стрефне таква среќа...се шалам! :P
...види, морам два пати да постирам, оти два пати се сексам во текот на денот, благодарам на вниманието! :smirce:
(блазе тебе за мене два пати спомнато за тебе е пет пати...кога ти одговара нели? :pos:)
Добар pectoralis maјor Бијонс.
Па и vena mediana cubiti му се познава.
Автоматски споено мислење:

Јас можам само еднаш месечно, следна фотка за 30 дена. :ROFLMAO:
Ти за некој што баш и не сака да се расправа, многу често си во центарот на случувањата :LOL: .
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Ти за некој што баш и не сака да се расправа, многу често си во центарот на случувањата :LOL: .
Добро си ме прочитала. И мене ми е досадно, башка хуморот е секогаш добредојден.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Сменете го насловов на темава со додаток „(жени)“ на крај, аман....сеа, листаш п****ња и бијонси опраа криви дрини меѓу редови...дај нека ја реши некој соломонски, отворете посебна тема за мажи и готово.
 
C

CoolIris

Гостин
Сменете го насловов на темава со додаток „(жени)“ на крај, аман....сеа, листаш п****ња и бијонси опраа криви дрини меѓу редови...дај нека ја реши некој соломонски, отворете посебна тема за мажи и готово.
Дури тогаш црно ми се пишува.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.158
Поени од реакции
25.648
Сменете го насловов на темава со додаток „(жени)“ на крај, аман....сеа, листаш п****ња и бијонси опраа криви дрини меѓу редови...дај нека ја реши некој соломонски, отворете посебна тема за мажи и готово.
Добар предлог. Може дури и да ја модерира темата за мажи.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Го имам иљачот за „докторката“...сум го јадел стапот порано, мора човек да импровизира, да се адаптира....Darwin, I. Ching :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom