Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

Член од
24 јуни 2023
Мислења
16
Поени од реакции
37
А ти женско си или транџа?
Она е срам . Зборува општо од наша страна . И забегува одма дека сме двојни профили . Тресе глупости на секоја тема . Доста ја читам, досадна е
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
Она е срам . Зборува општо од наша страна . И забегува одма дека сме двојни профили . Тресе глупости на секоја тема . Доста ја читам, досадна е
demek so interpukciskive znaci pogresno sto gi pisuvas ke ne zbunis i nema da znaeme koj si..wow iq 800
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
360
добро како сакаш мори , со три тачки ....... ЕВЕ .... будала жена .... МРШ .... ороспијо


ти,биџонс,поимнемам, и други членови се гомното на форумот . Заедно со некои од машките членови , не сакам да се расправам . Форумот за жал е . Беше доста квалитетен .
tolku ti bese strav deka ke se izblamiras od praviot profil pa fejk profili pravis
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
12.653
добро како сакаш мори , со три тачки ....... ЕВЕ .... будала жена .... МРШ .... ороспијо


ти,биџонс,поимнемам, и други членови се гомното на форумот . Заедно со некои од машките членови , не сакам да се расправам . Форумот за жал е . Беше доста квалитетен .
Стрико, ти ли си?
Дој во темана војна у украина, не се прај педерче.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.465
Поени од реакции
36.029
добро како сакаш мори , со три тачки ....... ЕВЕ .... будала жена .... МРШ .... ороспијо
ти, биџонс, поимнемам, и други членови се гомното на форумот . Заедно со некои од машките членови , не сакам да се расправам . Форумот за жал е . Беше доста квалитетен .
...ај смири доживљај иди мастурбирај малку да ти олесни, да глумиш дека си женско, за да нападнеш женско е тежок удар на твојата машкост, ако не ти се допаѓа форумот имаш други форуми, ама да направиш нов профил као демек женско и да вреѓаш така ќе ти се намали пенисот и ќе ти се претвори во клиторис, па ти сега гледај како понатака!
Здраво на сите . Нова сум тука . :)
... „била нова тука“, а не познава сите кој сме што сме, цц ццц :facepalm:
...и да, Мисс С како понов член, наместо да ја дружите се нафрливте како чакали, зезајте се, ама до одредена коректна граница на форумско пишување, како што имате вие право да пишувате и таа има исто свое мислење и си го изнесува, па макар било да седи на дебел машки полов орган цел ден, нејзин избор, соодветна тема и ОК е! (y)
...според психологијата на нештата, злосторникот сам ќе се јави на местото на злочинот, набедувајќи друг, воала!(y)
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.035
Поени од реакции
80.888
не контам баш зашто е караницава
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.695
Поени од реакции
4.861
Некој комплексаш отвара дуплу јузери да вреѓа оти нема муда од прав акаунт да пише .. така изглеа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom