Со кој/а сакате да заглавите во лифт?

T

The Blob

Гостин
Ако веќе заглавувам, сакам со мајстор за лифтови да заглавам :) имам ужасна фобија од лифтови, па и Beyonce да ми биди до мене нема ништо да направам :)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
The Blob напиша:
Ако веќе заглавувам, сакам со мајстор за лифтови да заглавам :) имам ужасна фобија од лифтови, па и Beyonce да ми биди до мене нема ништо да направам :)
немора ти да правиш. колегата доле ќе си ја сврши работата. е отпосле мисли му ја за мајстор -))) вреди за бијонсе.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
PSYtisfaction напиша:
Не дај Боже у лифт да заглавам. Ќе спиздам, ќе полудам, ќе умрам внатре. Уште ако е некој тесен+ако не носам цигари со мене... Уууу. Ме плаши самата помисла. vilica: Па кој сака нека е со мене.

Ама ајде кога веќе мора да се бира... :) Што е ова модава, сите со форумџии бе? И после не сте биле дудлачи. :icon_roll :pos:
Не сакам јас со ниеден форумџија.

Освен ако тој што ми е на ум не се зачленил тајно во меѓувреме... :icon_lol:
[пост напишан под принуда и закана/]:
едит: Се предомислив. Кога веќе мора форумџија, еве го бирам Серпико, мојот драг пријател. Само под услов да носи со себе текила. :icon_lol:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
PSYtisfaction напиша:
[пост напишан под принуда и закана/]:
едит: Се предомислив. Кога веќе мора форумџија, еве го бирам Серпико, мојот драг пријател. Само под услов да носи со себе текила. :icon_lol:
Ноу веј...ние форумџиите не сме резервни гуми. Не влагај во лифт со мене. Нити со било кој друг....

....организирам бојкот од цела машка форумска популација - Немојте да влегувате во лифт со Псај! Со или без текила :)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
PSYtisfaction напиша:
[пост напишан под принуда и закана/]:
едит: Се предомислив. Кога веќе мора форумџија, еве го бирам Серпико, мојот драг пријател. Само под услов да носи со себе текила. :icon_lol:
[пост напишан при здрава свест и чист разум/]
едит2: Пак се предомислив. Не сакам да заглавам во лифт со никој форумџија, а особено не со Серпико, затоа што поради сплет на околности веќе не ми е драг пријател. Особено не драг. tazno:

:icon_lol:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
PSYtisfaction напиша:
[пост напишан при здрава свест и чист разум/]
едит2: Пак се предомислив. Не сакам да заглавам во лифт со никој форумџија, а особено не со Серпико, затоа што поради сплет на околности веќе не ми е драг пријател. Особено не драг. tazno:

:icon_lol:
Издаицееее.... Џабе ти се обидиве. Никој форумџија не сака со тебе да заглави во лифт. Ќе останеш вечно без форумџиско друштво со ипсилон хромозоми во лифт.

Не се обидувај да ја свртиш топката... You're busted!


*се уфилмав бе :pos:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Добро, не се глупираме више, не не бришете. :pos:
 

ElektriX

Велешанче :)
Член од
30 март 2007
Мислења
127
Поени од реакции
3
Со некоја "надарена" мома :D
 
Член од
18 мај 2007
Мислења
26
Поени од реакции
0
So Martin... Ne go znaete pa taka da ne me svakate! hahahaha
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.024
Поени од реакции
609

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Анџелина Џоли, Кармен Електра и импотентен мајстор на лифтови :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom