Со кого се познавате од форумов?

VIRTUAL

knowledge is power
Член од
4 мај 2006
Мислења
327
Поени од реакции
2
Со Dexterce и со Андроник сега за сега иначе кузнит колку имат шо не се имаме изнајдено :)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Licno se znam so eci, pinky, princess, me
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
272
Поени од реакции
1
jas se znam so SteF, Flik, Marata, Fatty, i so Gjavolce_f...i so drugi preku MSN... hihihihi
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
So mnogu luge se znam ama aj ke pocnam ispocetka:
Acid,Aceva,Anonymus,Batistuta,Caligula,Dani^^^,Dolphin,Divine,Devilish Angel,Eko,Fortune,Garfield,Gizo,Loshka,LouWeed,Misticen,Mandrak,MadMax,Mary_Jane,Oxygenne,Ofcar,Pearl,spooky,StenmarC,StormAngel,Toreador,Tonchie,Tha Bitch,Zbratko i to,ako zaboraiv nekogo sori:)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не се знам со никој лично, али на тие сликите познав некои фацки у школо што ги глеам
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
^SrCeNcE^ напиша:
Се знам со Felix,vardarce,Dj-Madness i kan :)
Да еве и јас потврдувам дека ја знам Срценце. :) Исто така потврдувам дека ги знам и комрад Феликс, Слатка Мала, Ворф и толку од Велес освен ако некој сум го запознал а да не се сеќавам на него. Инаку Годес оф Хаус ме знае ама јас не ја знам, ај ако ме сретне на улица ќе ме запре и ќе се запознаеме. :)
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
Со пуно:pos2::pos2:!
BusHav,Scoolgirl,Babygirl,eci,pinky,batistuta,bobo,mr.wicket,acid,toreador,urban_mover,realgirl,vodka,
tha-bitch,doti4nata,......abe mnogu se ne mi teknuvaat site!!!
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Јас ги немам додадено Крејзи и Мацедониан од денеска на фудбал!
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
FrAnKEnsTEiN напиша:
Со пуно:pos2::pos2:!
BusHav,Scoolgirl,Babygirl,eci,pinky,batistuta,bobo,mr.wicket,acid,toreador,urban_mover,realgirl,vodka,
tha-bitch,doti4nata,......abe mnogu se ne mi teknuvaat site!!!
Абе темава ти е за тие шо ги знаеш ТеТ-А-ТеТ!!! А не по МСН!!

ViRuS напиша:
ViRuS напиша:
чекај да почнам да редам сеа
НеМиРна, Vodka mixx, police, bobo, mr.wiked, toncie, Гижо, duffy, Бушав Sch00lGirl, realGirl, ,The Vampire, doti4nata, urban muver, каитек, Mac)), димитарЦ, Vardarce, Garfild, ACID, Мистичен, Lou Weed, mRnO, СтеФ, Insane, Dwa, viktor, :raz: многу ве има веќе глава почна да ме боли!!! :lud:
сега се сетив дека кај LouWeed ги запознамв и MSV и MSV(Support)
Абе на фудбал ги запознав и Контињер, бејби грл, батистута, мацедоиниан, крејзи, јоцо ск, Френкенштајн, ѓаволче,5PY_14, Ѕвер Тие мислам дека беа! На другите не ми текнува ако има некој нека каже!!!:raz:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Jas gi zapoznav na fudbal: Acid, Urban mover, Dzver, Crazy, Joco sk, Batistuta, Frankenstein, spy 14, Bushav, uste imase od igracite, koj bese so dres od Barselona- Saviola ?, i deckoto so dres Rosicky.
Isto taka- Gizo, Toreador, Virus, Kontejner i Schoolgirl. Ako ima uste nekoj sto sum go zaboravil neka ne mi se luti.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom