Со кого се познавате од форумов?

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
да го додадам на листа трте-мрте и од пред некој ден исто така се запознав со бацилиус гагус! :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.456
Поени од реакции
7.890
Тоа зошто уште не си ме запознал мене, муахахаха :devil3: Се шалам. :angel1:

Мене денеска Тончи ме запозна со една девојка од интернет просторот, само не сум сигурна дали е од форумов, така да Тончи ќе потврди. :pos:
Не е од овој форум. Јас ја знам од mIRC, ахх младост... ојде, со неа и ирцањето :pos:
Инаку пишува само на форумот на Маседониан Џанглист Мувмент.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Сеа ми текна....со Скај дог се запознав во охрид
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.702
Поени од реакции
13.363
Ај да ги наредам не се многу... Значи вака: Некрофилиа, Анастазија, BuShAv (сум го знаел од порано), Маwечко, Ацид, Скулгрл, Спајдер. Толку. With more information after the Sobirankata
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Epa vaka, prvo stramota e da kazam clen sum na forum ne znam od koga a ne sum ja videl temava :S
Se poznavam licno so:
TonInter
KENGUR
HongryWolf
Kamiskazi
TheMan
Aleksandar *** (ne znam tocno kako mu e username)
kir4e
Jomero

I se vidov so uhste edno tipce vo enternet no ne znam koe beshe pa neka se javi :) :vozbud:
Mnogu prijatni decki za muabetCce :) pozz svima
Ps. Planiram so uhste mnogu da se zapoznaam, tek pocnav ej :) A virtuelno se znam so cel forum :) lol
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Со Кики и Точкест, денес си пиевме кафе. Следен пат јас варам гости, ова кафе де :pos2:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Е да ќе вариш гости:) да ја упознав вчера Маринка, ај следен пат кај тебе...Абе Чентовци мора да се дружиме:):)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
У Велес се упознав со Dark Angel, Лејди Сатори, Redozable Kiss и и толку мислам беа :) Остала велешка багра ја знам од поодамна. :)

А да у воз се упознав со burn84 и Saladin. И со тој типот „без коса“, само као му беше ник. :pos:
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.779
Поени од реакции
8.235
Па...демек се запознав со PSY,Сусаро,Гижо,Dark Angel....или не.Just handshakes and washing hands :toe:

Nice people though...

Едит:Го запознав и Торчо.Два дена го запознавав Торчо.:)He's a whirlwind of chaotic alien power.Yet,he's humble.Добар е Торчо.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Најнови на листата:

sky dog no 1-фала што ми ги нудеше мартинките 10 броја поголеми :pos:

Сатори-пријатно ме изненади со тоа колку си зборлива, ведра и расположена.:) Највеќе муабет со неа сврзав.:)

Рејзорблејд кис-срамежливата.:) Не муабетевме, ама битно се сликнавме.:)

Годес-супер девојче, цело време се движеше ваму таму.:)

Burn84-се запознавме на железничка и после отиде со андерграунд делот форумџии.:)

Dark angel-единствената во одборот за пречек, ама супер си ја заврши работата. Плус, бреее ама си слатка ма.:)
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Најнови на листата:
Dark angel-единствената во одборот за пречек, ама супер си ја заврши работата. Плус, бреее ама си слатка ма.:)
Не ја даваааам...Се шалам.
Иначе се знам и со braniac
 

Kajgana Shop

На врв Bottom