Со кого се познавате од форумов?

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Со Јоцо Ск,Крејзи и Мацедониан се запознав вчера на фудбал......
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.694
Поени од реакции
4.853
Samo so dwa i reketar
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Meh.. нови од последниве 2 утакмици - Френки, Маседониан, Вирус, Контејнер.. сигурно имало уште некој, ама слаба меморија имам (=

Не се претставувам со ник никогаш, туку само со име (Џоле).. мајката, луѓе сме, или виртуелни ентитети ебате? (=
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
vardarce напиша:
Че да пишам јас со кого се/го познавам од ваа багра.

Бибика
Јаков
Тиф
Дивине
Еко 1 и 2
Ацид
Мистичен
Водка
Гарфилд
Фортуне
СкулГрл
Да Биач
Дотичната
Лу
Димитарц
Гојдо
Крстителот
Ацева
Гижо (мислам дека го видов на последната собиранка или јалнаш сум како и да е не го знам)
Мрно
Бобо
Мац
РеалГрл
Тореадор

... не ми текнува кој друг а сигурно имаше уште некој.

Инаку би сакал да ги запознаам:

Мацедален (за да ме фати за г'з)
Маринче ("бебето")
Катја Д Биач
Сторм
Андроник (ваљда у Охрид ќе го запознаам)
Никола (да видам шо сурат e)
Девилиш (и нејзе да и го видам суратот)
Нинџа
Дани и Шлагче (за да им се посмеам на ќутењето у јавност)
Старата моја багра сакам цела да ја запознаам (не двојам кој точно него сите ги сакам)
...
ааааааа веќе нема да ти правам слики, ТАКА да си знаеш ! јас те викам да те сликам во СТУДИО додека бевме (после собиранката) а ти сеа не ме ни познаваш!!! Ти да не си расист? МММММММ ќе видиш ти!!!:poss:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Марина-ОХ и сега кај Девилиш во нет кафе сум
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Апдејт
Марина Ох и Девилиш!
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
со *Вале*,со Бушав,со ВодкаМих,со збркич,фенер,КопиОфДет..
и коа ќе ми текне уште некој,пак ќе допишам :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Со Дзвер,Мацедониан,Батистута,ВикторГГ,Баммаргера,Тиф...има уште некои.Кои не ги пишав нека ме искршат следечи пут на фудбал :)
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
pred nekoj den se zapoznav so Batistuta,a fvcera so Frankestein,a inace naaaaaaj naj mnogu si ja sakam Baby Girl!
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
DimitarC, Fatty, Gavolce... malku a?
A sakam so site i zatoa planiram da dojdam da na sledeca utakmica!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Aj apdejt da napravam od nedelata: Thief, Mac, Duffy, Gavolce, Garfield, Louweed, StevoMC, Dimitarc, Target.

:je:
Tolku pamtam, imase i drugi ama ne im go znam nikot. :nesum:
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
за малку и ќе заборавев,мислам дека се имам запознаено и со Гижо,на карневалот во Струмица..
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
Macedonian напиша:
Jas gi zapoznav na fudbal: Acid, Urban mover, Dzver, Crazy, Joco sk, Batistuta, Frankenstein, spy 14, Bushav, uste imase od igracite, koj bese so dres od Barselona- Saviola ?, i deckoto so dres Rosicky.
Isto taka- Gizo, Toreador, Virus, Kontejner i Schoolgirl. Ako ima uste nekoj sto sum go zaboravil neka ne mi se luti.
toj u barselona dres [saviola] sum JAS
inaku gi znam : bushav, acid, batustuta, votka, gizho, urban muver, juzer, dwa, 5py, insane, tonchie, toreador, lou, macedonian, zver, skulgrl, doti4nata, misticen, frenki, tif i uste mnogu mnogu so sea ne mi se u glaa :tapp:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.694
Поени од реакции
4.853
Jas skoro nikoj ..............:( ne znam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom