Сомнеж

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
513
Поени од реакции
337
Кога ќе ги видиш уклучени во исто време на месенџер оди му дома на дечко ти или другаркати и барај му го телефонот, ако не ти го дадат значи признаваат неверство. You're welcome
 
Член од
16 јули 2021
Мислења
257
Поени од реакции
581
Не знам која возраст си, ама повеќето тука те тролаат, и со право, онлајн и офлајн се во исто време, боже. Ако сакаш да разбереш дали рока друга, тапа тест, но прати му анонимно цвеќе на работа (валда иде на работа) и прашај го после работен ден што има ново. Ако каже за цвеќето, немаш гајле, ако не, лошооооо.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.492
Поени од реакции
7.014
Od kade takva ubedenost?
Jas poprvo bi ja prekinala vrskata.
Poveke me navreduva nivnata arigantnost, demek, glupavo e da i veruvash na socinalnite mrezhi!!
Abe zemi i ti so drugarmu malce na zheshka linija!
Ama i gledaj da razberi deka mu pishuvash na drugar mu!
I vednash ce ti stani se jasno
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
523
Поени од реакции
279
Понуди тројка, ако прифати тоа е тоа.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.750
Поени од реакции
36.431
...а бе каква тројка, дечкото се пали на другарката и и' пишува, оти е другарка на негова женска, а другарката се пали на дечкото, оти е дечко на нејзина другарка, ако членкава расчисти и со другарката и со дечкото, тие веќе нема да контактираат оти нема да им биде интересна ситуацијата на скришен флерт, меѓу нив нема љубов, туку само тоа чувство на скришно мешање на работите! :kafence:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.332
Поени од реакции
57.807
...а бе каква тројка, дечкото се пали на другарката и и' пишува, оти е другарка на негова женска, а другарката се пали на дечкото, оти е дечко на нејзина другарка, ако членкава расчисти и со другарката и со дечкото, тие веќе нема да контактираат оти нема да им биде интересна ситуацијата на скришен флерт, меѓу нив нема љубов, туку само тоа чувство на скришно мешање на работите! :kafence:
Колку годинки имаш шекерче?
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
2.056
Поени од реакции
3.595
kakva tema coece :pos: kakvi ludi komentari.. baska bijons zemala objasnuva na 14 godisno devojce, uste pa ja ubeduva deka decko i ja vara ...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.750
Поени од реакции
36.431
kakva tema coece :pos: kakvi ludi komentari.. baska bijons zemala objasnuva na 14 godisno devojce, uste pa ja ubeduva deka decko i ja vara ...
...де бе кај виде дека пишала 14 години, а нормални коментари ти се ,,во тројка да пробат" а мој коментар не е убедување туку вистина со што се замараат денес младите! :boksix:
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
2.056
Поени од реакции
3.595
...де бе кај виде дека пишала 14 години, а нормални коментари ти се ,,во тројка да пробат" а мој коментар не е убедување туку вистина со што се замараат денес младите! :boksix:
Nigde ne rekov deka se normalni, bas pisav deka se ludi komentari..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom