Совети за добро сексуално здравје (давам - барам).

Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Леле муабетиве еј! :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.195
Поени од реакции
34.430
Macedalien напиша:
јузер напиша:
Macedalien, кремава и за брада е така? :wink:
Ако е, да си земам подитно.
Не е препорачана за лице пер. Ќе ти изгори кожата оти лицето е еден од најчувствителните делови...
Па добро де, мислам дека интимните делови се исто така многу чувствителни. Него сум видел баби со брада, ама денес видов девојка (25-6) со брада поголема од мојата. Ауф! :evil:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ацид пер бљак!!! Кажи оти ич не е пријатно за гледање девојка со брада :evil: :evil: :evil:

Иначе за оние шо “баздат“ : има производи за нега на интимни делови. За “тинкачите“ : не заборавајте да си го очистите главчето за да не соберете некоја канта урда. Обичен сапун помага :wink: а ако сакате да истрошите некој денар во секоја аптека има препарати буљук за подмивање, миење (одназад, однапред и одоздола)...
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Abe gadovi edni,temava neli za razmena na iskustva e a ne koj e po vlaknest:)
Za muskite da probaat,mene mi vrsi rabota...koa ke onadite probajte da zapusite edna nozdrva t.e da disete na pola nos(nesto so poslab dovod na kislorod pri pogolema potrosnja).Treba znacitelno da go odlozi vremeto do ejakulacija.A vredi i da ne se zapinja ko sivonja!Glejte na toa ko na pole za razvitok na novi idei i predizvici a ne ko na sprint na sto metri:)))
Dovolen dokaz deka funkcionira-uste si imam muabet so bajagi bivsi(mislev muabet,nisto poveke) i na vremeto sekoas sum mozel da i svrtam na nekoja bivsa i da se podsetime na minatoto:)))
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Па добро де, мислам дека интимните делови се исто така многу чувствителни. Него сум видел баби со брада, ама денес видов девојка (25-6) со брада поголема од мојата. Ауф! :evil:
ЛОООЛ!!! Нешто како ова????
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Дечки и јас имам проблем со интимните делови!Дали од бриењето или од нешто друго на пенисот и на тестисите ми се појавија како мозолчиња.Поточно како црнки нешто на лицето што се појавуваат.Дали некој знај шо да напрам.Дали да пробам со сретства за депилација или нешо друго!!!

Дајте совети дечки многу во животот ке ми се најдите :D

Поздрав
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
Дечки и јас имам проблем со интимните делови!Дали од бриењето или од нешто друго на пенисот и на тестисите ми се појавија како мозолчиња.Поточно како црнки нешто на лицето што се појавуваат.Дали некој знај шо да напрам.Дали да пробам со сретства за депилација или нешо друго!!!

Дајте совети дечки многу во животот ке ми се најдите :D

Поздрав
Слушај,а да си се јавиш ти на гинеколог или уролог, шо го знам кај идете вие мажите, и така анонимно да си прашаш најубо ќе ти биде, пошо по форуми јако може да те заебат со некое советче.
поздрав :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom