Си купив стрип

  • Креатор на темата dobramuzika
  • Време на започнување
D

dobramuzika

Гостин
Ова хоби, на кое толку многу сум му посветувал време и пари, се повеќе делува како рецидив.
Тажна вистина е фактот дека последните стрипови кои сум ги купил (некои Дилан Догови и Алан Фордови, пред некој месец) сеуште не сум ги прочитал. Некаде у подрум има кутии со комплет (скоро) све од Марти Мистерија и неколку колекции уметнички стрипови. Господ знае у каква состојба се. Може деценија се непипнати.
Kade ti se naogja podrumot? Da vidam neshto :D
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
987
Поени од реакции
503
Има акција загор и драгонеро по тобакава пакет три стрипа за 150 ден:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom