"Система" - најефикасната боречка вештина

Дискусија во форумот 'Останати спортови' започната од Misirkov, 7 април 2006.

 1. Niki39

  Niki39

  Член од:
  26 септември 2016
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Здраво
  Може ли да дознаам каде има тренинзи за руска система во Скопје? Ако може да ми кажете локации и ако сте тренирале да ми дадете мала претстава какви се тренинзите. Благодарам од напред позз :D
   
  На Klin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Miss.Independent

  Miss.Independent Me,Myself & I

  Член од:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  836
  Допаѓања:
  2.043
  Побарај руска система Шуманов на фб ќе видиш.
   
 3. GreatUniter

  GreatUniter

  Член од:
  29 септември 2017
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  46
  Тоа е се`, само не е система што се тренира кај Шуманов.
   

Сподели преку: