"Система" - најефикасната боречка вештина

Член од
26 септември 2016
Мислења
12
Поени од реакции
1
Здраво
Може ли да дознаам каде има тренинзи за руска система во Скопје? Ако може да ми кажете локации и ако сте тренирале да ми дадете мала претстава какви се тренинзите. Благодарам од напред позз :D
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
977
Поени од реакции
2.420
Здраво
Може ли да дознаам каде има тренинзи за руска система во Скопје? Ако може да ми кажете локации и ако сте тренирале да ми дадете мала претстава какви се тренинзите. Благодарам од напред позз :D
Побарај руска система Шуманов на фб ќе видиш.
 
На врв Bottom