Силвана Бонева кандидат за градоначалник

За кој би гласале да биде градоначалник на Струмица?

  • Силвана Бонева

    Гласови: 176 51,2%
  • Зоран Заев

    Гласови: 168 48,8%

  • Вкупно гласачи
    344
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
Hehehehe
prvo mene ne mi ponudija pari,tuka na bratucetka mi.
I da prijavese i sto ke mu sidea na gradonacalnikot???Vidovme kako pomina negovoto delo pred sudot za poseriozna rabota,so se vika???

Da gi snimam??? A da, oni eden den unapred ke mi se javat i ke mi kazat jas utre idam da ti ponudam pari za da glasas za mene i jas drugio den ke si spremam kamerata za koo ke dojdat da mi e spremno.
Aj Boze so se nema da procitas tuka.

Abe sekoj so aklo neli,kak so znam sega tehnologijata e nogo razviina,ima telefone so snimane na audio,video....
ne e tolko tesko ako sakas da zaebas nekoj ne se sekiri...:helou:

A prvo vikas oti tebe ti nudil kao ti si bila malenka,a saa izleva barcetka ti daj barem odluci se na koj e nudil pa posle piisi..:helou:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Бонева ке гради спортска сала во Куклиш ? ц ц ц за кого таа спортска сала бе ? Па ако не беше Зоран Заев ке немаа од дека вода да се напијат во с.Куклиш а сега спортска сала ке градиле ц ц свашта ...
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Бонева ке гради спортска сала во Куклиш ? ц ц ц за кого таа спортска сала бе ? Па ако не беше Зоран Заев ке немаа од дека вода да се напијат во с.Куклиш а сега спортска сала ке градиле ц ц свашта ...
Аман бе,еми тие човеци изгледа до сега вода не се пијале.Изгледа нафта пијаа до сега.Е за тоа ќе имате 100 гласа у Куклиш оти сами се фалите.Никој од Куклиш не е го пофалил на Заебаев.Тај водовод е пола пола со владата:toe:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Аман со тај твојо Кукулиш, да не те имат натратено од тама па само 3а него говораш.
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
Ако си е младо пак знаа кој работе правилно у СР. Најубав гтад е моментално у БЈРМ
Па така сте орентирани вие комуњарите заедно со Заев,. ГО сменивте името и тоа си го почитувате. Браво алал да ви е. Треба да се држите до вашите политики.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
ЛАГАТА на бонева пак откриена ОПШТИНА СТРУМИЦА ИМА ПОБАРУВАЊЕ ХАХАХА
ДОЛГ НЕМА ............
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
ЛАГАТА на бонева пак откриена ОПШТИНА СТРУМИЦА ИМА ПОБАРУВАЊЕ ХАХАХА
ДОЛГ НЕМА ............

Да бе точно така.А од која банка беше извештајо а?Од комерцијална банка на Хари Костов?
Од штедилница ПЕОН?
Од Стопанска Банка на Грците?:toe:

Лесно е од тама да земе извештај.:wink:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
Да бе точно така.А од која банка беше извештајо а?Од комерцијална банка на Хари Костов?
Од штедилница ПЕОН?
Од Стопанска Банка на Грците?:toe:

Лесно е од тама да земе извештај.:wink:
а вии ептен тешко го земаате а хахаха и на последната страна која последна бре видела ли е бонева ивзвештај а ???

:toe:ама ке си го крка ПОСЛЕ ИЗБОРИТЕ ТУЖБА ЗА КЛЕВЕТЕЊЕ И ФАЛСИФИКАТ,,,,

:toe: КОЈ КАКО КЕ СИ ПОСЕЕ ТАКА КЕ СИ ЖНЕЕЕЕЕЕЕ
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
У таа кампања колко криминал направии ВМРО и они не се свесни :toe: кршат коли обвинуват други , фалсификати , зимат извештае на црно :jaj:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom