Се што знаеш за членот над тебе

Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Од Скопје е ... има 15 год., сака да слуша рап... 1,767 мислења и то је то
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Од Струга е! ИмаТ 23 години! Забеган е! Комшија ми е!
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Од Струга е! ИмаТ 23 години! Забеган е! Комшија ми е!
За спортска махер , секој ден имаТ ливче за пратење... секогаш ко ќе ми требиТ ми дават ситно и голем крстач xD .... и тој се зарази со форумов и то
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Fan e na Manchester United. Opsednat e so reputacija ( kako i poveketo od novite clenovi ). Ne mu znam godini, ama valjda e masko posto saka motori... Saka da nosi nakit i da se kurci pred devojkite...
Toa bese za JHRDevilson

Gego khm... Ako nekoj bese na sobirankite, ke znaese za sto ke zboruvam sega. Eden od najgolemite fraeri na forumov, Skul za malku ke go ostavese Acid poradi nego =)) Saka kompjuterski igri, mozda ne e mnogu dobar vo nov, ama... mlad e ke nauci :)
 

mc dc

I hate this bitch
Член од
20 август 2007
Мислења
508
Поени од реакции
0
Saka mnogu kompir ( opsednat e so kompir ) ima 16 godini i ima 3572 postovi. I prosek od 20 postovi dnevno.
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Mislam deka te znam,komsija si mi:)...od kisela voda!!!tamu zivees taka??:)
Па, едно време Аеродром беше под општина Кисела Вода, така што технички сум ти бил комшија, веќе не...
За членот над мене, знам дека сака да биде касап:) слуша рап, го сака Тоше... И претпоставувам дека има 14-15-16 години.
 

PoisonGrl

~Malo crveno~
Член од
8 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
2
Знам по нешто.....омилено јадење му се пржени колбаси, многу сака вода, има (тешко достигнати)18години и 1055 постови. Се на се bolje da ga ne znas :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Znae deka e samo edna od mnogute ubavi devojki, pa se ima pomireno so toj fakt.. Najmnogu gi ceni prijatelite, ako treba i ke se tepa za niv, no znae deka i tie ke i vratat so ista mera... Ne e omazena, pa... mazi, navalete :)
 

sinook

Rock 'n' Roll
Член од
26 февруари 2005
Мислења
218
Поени од реакции
2
чекај да видам картиве што ке ми кажет...........па вака: имаш сини очи, машко си, обожаваш Рокенрол имаш 28 години и ке полниш 29.....а да, и две години кај што си регистриран а само 213 постој имаш
Ne rabotam na norma jas tuka...:), a i ne se vozbuduvam tolku na kolicinata, poveke na sodrzinata if you now what I mean...:)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.496
Поени од реакции
5.478
не знам ништо дека прв пат го гледам на форумов .... ама изгледа сака РОКЕН РОЛ :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom