Се утешил кај другарка му...

  • Креатор на темата Macedonian-Sun
  • Време на започнување

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Како стана МК четврта во баскет? Со добра одбрана...
 
F

FARANG

Гостин
Abe toa tie... samo eve glej zenive tuka sakaat licna u napad da svirat. Ne svakaat deka nie imame odlicna transformacija od odbarana vo napad vo nekolku potezi
 
W

Werther

Гостин
Missis Веселинова иако не се согалсуваш дека треба нешто такво да се дозволи,јас би се нафатил да бидам твоето "рамо за плачење" доколку некогаш се премислиш во врска со ова...:ROFLMAO:
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Ох, „кутричкиот“ тој се скарал малку со девојката и правец кај другарка му.Па тој ако бил вистински маж прво како човек ќе си го решел проблемот со девојката, оти со неа и имал некакво несогласување, а не кукавички да постапи и да изигрува „жртва“ па некој да мора да го теши.Ако не ја сакал веќе требало да си каже јасно и гласно и крај!Ама за тоа требаат мадиња а секој ги нема.Толку.
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.852
Поени од реакции
12.349
Ох, „кутричкиот“ тој се скарал малку со девојката и правец кај другарка му.Па тој ако бил вистински маж прво како човек ќе си го решел проблемот со девојката, оти со неа и имал некакво несогласување, а не кукавички да постапи и да изигрува „жртва“ па некој да мора да го теши.Ако не ја сакал веќе требало да си каже јасно и гласно и крај!Ама за тоа требаат мадиња а секој ги нема.Толку.
Многу комплицирате бе вие женскиве, ништо не ве разбирам:icon_lol:
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Многу комплицирате бе вие женскиве, ништо не ве разбирам:icon_lol:
Разбирате многу убаво само се правите дека ништо не знаете, ништо не гледате, па и ништо не слушате. Само на зборови сте силни.И многу збунети кога ќе ја посерете работата.:confused:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.325
Поени од реакции
11.164
Ох, „кутричкиот“ тој се скарал малку со девојката и правец кај другарка му.Па тој ако бил вистински маж прво како човек ќе си го решел проблемот со девојката, оти со неа и имал некакво несогласување, а не кукавички да постапи и да изигрува „жртва“ па некој да мора да го теши.Ако не ја сакал веќе требало да си каже јасно и гласно и крај!Ама за тоа требаат мадиња а секој ги нема.Толку.
збориш ко само машките тоа да го прават, ко само они секогаш да заебуваат работа, како никогаш женските да немаат повредено некое машко бла бла бла
вие женските светици сте :tapp:
искрено не треба да глобализираш на темава кога од двете страни се прават вакви работи ;)
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
збориш ко само машките тоа да го прават, ко само они секогаш да заебуваат работа, како никогаш женските да немаат повредено некое машко бла бла бла
вие женските светици сте :tapp:
искрено не треба да глобализираш на темава кога од двете страни се прават вакви работи ;)
Не ги бранам женските ако мислеше на тоа, и обратно да беше пак си стојам на истото.Кукавици не се потребни, без разлика дали се мажи или жени.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.579
Поени од реакции
31.161
,:icon_mrgr:,, e ne basma ke i prodava ,,,,a vprochem i najdobrata drugarka mu dala uteha ,,,najdobro go poznavala ,,taka da ne morala da se machi ,,,odnapred znaela kako i shto da postapuva,,,,nishto strashno,,,,aj pak i vie ,,,za edno uteshitelno dupenje napraivte drama ,,tragedija od ovoa,,,:D
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.325
Поени од реакции
11.164
Не ги бранам женските ако мислеше на тоа, и обратно да беше пак си стојам на истото.Кукавици не се потребни, без разлика дали се мажи или жени.
незнам некако ме наведе да мислам дека само нас машките не нападна :unsure:
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Може тој и се пуштал од кај знаеш дека е она крива? Маж маж брани
Жена жена
Така е. Ако и се пуштил, све ти дајем одма му е мајката.
А та ако му се пуштила, срам да и' е, ја злоупотребила ранливоста, лошотија. Туку среќа имал шо не ошол кај некој другар на тешење, ко шо бил видно потресен, да му речел другар му брат дај да ти го фршнам еднаш, полесно да ти е, тек тогаш шо ќе било...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Така е. Ако и се пуштил, све ти дајем одма му е мајката.
А та ако му се пуштила, срам да и' е, ја злоупотребила ранливоста, лошотија. Туку среќа имал шо не ошол кај некој другар на тешење, ко шо бил видно потресен, да му речел другар му брат дај да ти го фршнам еднаш, полесно да ти е, тек тогаш шо ќе било...
Јас мислам дека машките не би имале ништо против кога ова би се случило со нивната девојка, се разбира со спротивниот пол од болдираното. Тоа покажува само колку сме ние флексибилни и опен мајнд...
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Јас мислам дека машките не би имале ништо против кога ова би се случило со нивната девојка, се разбира со спротивниот пол од болдираното. Тоа покажува само колку сме ние флексибилни и опен мајнд...
Не чепкај таму, одма Мачорка ќе ти скокнит за двојните стандарди :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom