Се утешил кај другарка му...

  • Креатор на темата Macedonian-Sun
  • Време на започнување

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Свечено изјавувам оти типо е слаб карактер и курва. Требе да се запале на плоштад, огино ќе го прочисте.

пс. озбилен сам.
A drugarka mu da se krunisa so orden za hrabros na poligono u kasarna Ilinden
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.728
Поени од реакции
19.890
Ај сеа да се јават тие што викаа дека другарство меѓу машко и женско постои... го има да еве вака дур не му дае жена му, и оп одма крокодилски солзи се ронат, а другаркава пуста десна рука у стање да даде за другарот и ете ти... мене само ми е страв ја многу другари ијам :icon_lol:
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
3.002
Поени од реакции
3.735
Ич не го оправдувам типот што се рокнал со другарката. Пичка! Срам да му е! Срам да му е оти и се пофалил на девојката! Оти не си ќутел мајчиниот?! Ќути и клецај! А он одма се излигавил пред девојка му и сега проблем за сите тројца! Згрешила другарката што му дала на таков лигуш. Како можел да биде толку недораснат. На таков не треба да му дава никоја, ниту девојка му! Се дава на човек не на ајван. Другиот пат кога ке се скара со девојката ке игра малку пинг понг и така му треба!
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
А значи сега постои пријателство меѓу машко и женско?
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
А значи сега постои пријателство меѓу машко и женско?
За мене одсекогаш постоело пријателство помеѓу машко и женско ми се дешавало да иде и на поголем левел... зависи до нив во овој случај отишле на повеќе од пријателство...
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
За мене одсекогаш постоело пријателство помеѓу машко и женско ми се дешавало да иде и на поголем левел... зависи до нив во овој случај отишле на повеќе од пријателство...
Овие отишле на највисокиот левел, и не верувам дека после ова ќе останат пријатели,можеби само фак френдс
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
Овие отишле на највисокиот левел, и не верувам дека после ова ќе останат пријатели,можеби само фак френдс
од страна на машкото сите знаеме за фак френдс дека ни одговара а за женската незнам... (no offence ladies).
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.024
Nope. Не одобрувам ни како другарка, ни како девојка.
Ако она го легнала кога бил во ранлив период - не верувам дека го гледала со очи на другарка.
Ми доаѓале мене на врата (буквално) другари кога биле у лош период, па не ми текнало на такво нешто зошто сум ги гледала како другари.
Другари на кои им треба утеха, а не секс. Ако сакам да им го искомплицирам животот - шор, сексот ќе биде помошна алатка.

А дечко ми да отиде и да се клецне со другарка му зошо сме се скарале - ич нека не ми доаѓа после тоа. Нека си продолжи со нејзе.
 
M

Muranyi

Гостин
Малце ли работи има за тешење? Виски, вотка, вино, рум, цигари, џоинт, тој другарка му ја одбрал.
Сирот он, требало некој да го теши, boo hoo.
Од сето тоа што го наброја,другарка му барем нема да му штети по здравјето.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.754
Поени од реакции
12.081
Шо хејтате бе...мистериозни се патиштата на утехата. И шо, ако го сака ќе биде среќна ако го гледа него среќен и утешен. И после љубов ми зборувате...абе одете таму:D
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А значи сега постои пријателство меѓу машко и женско?
Пријателство меѓу машко и женско секогаш постоело и ќе постои, вакви исклучоци се едноставно занемарливи и претпоставувам тинејџерски.

Може тој и се пуштал од кај знаеш дека е она крива? Маж маж брани
Жена жена
Ич не се согласувам со муабетов. Во случајов се и двајцата криви. Зошто бе да го бранам сопствениот пол и да го напаѓам другиот, ако сметам дека не е во право? Зборам за двете страни. Дај малце самокритичност мајку му. Кога нешто е за фалење - се фали, кога е за критикување - се критикува, без разлика на половиот орган меѓу нозе.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Najdobro drugarstvo e friendfuck bazirano drugarstvo megju dva obratnopolovi drugari.
 
F

FARANG

Гостин
Ај сеа да се јават тие што викаа дека другарство меѓу машко и женско постои... го има да еве вака дур не му дае жена му, и оп одма крокодилски солзи се ронат, а другаркава пуста десна рука у стање да даде за другарот и ете ти... мене само ми е страв ја многу другари ијам :icon_lol:

taa ne e drugrarka. taa e jebacica, rezervna guma nisto poveke.... REBOUND :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom